Upíří deníky

2. červen 2013 | 22.01 |

UPÍŘÍ DENÍKY - THE VAMPIRE DIARIES

tvd-the-vampire-diaries-tv-sho

Hlavní role:

Nina Dobrev: Elena Gilbert                     

Ian Somerhalder: Damon Salvator          

Paul Wesley: Stefan Salvator                

Katarina Graham: Bonnie Bennett

Steven R. McQueen: Jeremy Gilbert

Candice Accola: Caroline Forbes

Popis seriálu

Mladá Elena Gilbert, přišla nedávno o rodiče a zůstal jí jen její bratr Jeremy a teta Jenna, která se o oba stará. Začíná školní rok a do města se stěhuje mladý pohledný Stefan Salvator, který ale není tak docela obyčejným teenagerem. Elena se do Stefana zamiluje a problémy jsou na světě.

Můj názor:

Dlouhou dobu jsem se seriálu Upíří deníky vyhýbala, ani vlastně nevím proč, možná protože, mi to přišlo hrozně pubertální a to přitom upíry miluji no a tak se stalo, že jsem nedávno v televizi narazila na první díl, shlédla jsem ho a zjistila jsem, že jsem udělala chybu, no a tak nezbylo nic jiného než pokračovat, teď jsem na konci třetí řady a musím říct, že Deníky se mi dostaly pod kůži, a soudě podle oblíbenosti nebylo to tak i u mě.

Seriál u kterého se těžko budete nudit, když místy si řikám, že je to možná trošičku přehnané, mestěčko Mystic Falls v úvodu seriálu bylo naprosto obyčejné a s příchodem bratrů Salvatorů se změnilo v město upírů, vlkodlaků. čarodějnic a tak samozřejmě není nouze ani o kvalitní postavy, je z čeho vybírat.

Snažší bude asi to když řeknu, koho nemůžu ani vystát a mezi takové lidi patří Elena, její moralistický pohled na svět a jak neustále fňuká, jak tohle a tamto, to se nedá vydržet a jak jsem se doslechla bude to ještě horší, takže to se mám na co těšit. Jinak mě nenapadá nikdo, kdo by mi tak lezl krkem. A koho skutečně můžu je Elijaha, Jeremy, Caroline, Bonnie, Klaus.

tvd-uk-midseason-premiere

Damon a Stefan

Stefan-slash-Damon-2-the-vampi

Oba upíři mají něco do sebe, každý je jiný a přesto já, i když moc na kladné postavy nejsem v tomhle případě jsem pro Stefana, netvrdím, že Damon není okouzlující a vtipný a dodává seriálu jiskru, ale prostě Stefan je u mě jasnou jedničkou.

A jak jste na tom Vy? Stefan nebo Damon?

Hodnocení:

Moje hodnocení:  8/10

Sečteno a podtrženo,když vzpomenu na seriály upírské tak tento má co nabídnout jak dějově, tak herecky a nesmím opomenout ani soundtrack.

Fdb hodnocení: 84,4%

Csfd hodnocení: 69%

Trailer:

Spin-off

the-originals-poster-fanart

V tomto roce si pro nás tvůrci Deníků připravili spin-off pod názvem The Originals, a jak už název napovídá však víte o koho půjde - Klaus, Rebekah, Elijah. Toto je hlavní trio.

Co vy a Deníky, koukáte? Kdo je Vaše oblíbená postava? Komu fandíte? A jak se těšíte na The Originals?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Upíří deníky lilikej 03. 06. 2013 - 12:27