Insidious 2

7. červen 2013 | 23.46 |

INSIDIOUS CHAPTER 2

INS2

V roce 2010 režisér James Wan (Saw, Zlověstné ticho...) naservíroval divákům prvotřídní hororový snímek, který byl pro mnohé překvapením, i když se podíváme na již zmiňovné filmy tohoto režiséra, nemůže nás příliš překvapit, že tento film měl atmosféru,  protože jestli Wanovi něco jde, je to hororová atmoška, která se Vám dostává až pod kůži a chvíli máte chuť zalézat pod peřinu, kdyby Vám nedala ta zvědavost. Nicméně Insidious byl jednoznačně v roce 2010 jedním z nejlepších hororů a dokonce já osobně ho řadím mezi mé oblíbené a tak nemůžeme být příliš překvapeni, že Insidious se vrací s názvem Chapter TWO.

Kromě toho, že se vrací Wan, setkáme se s již dobře známou americkou rodinkou Lambertových, kteří si opět projdou peklem, ostatně jak napovídal závěr prvního dílu. Velkou výhodou je i to, že ústřední manželská dvojce Josh a Renai v podání Patricka Wilsona a Rose Byrne se vrací. Však to znáte pokračování přináší jisté problémy, tak víme jistě, že v obsazení to nebude, teď už mohu jen dodat, že musíme doufat v kvalitní horor, který se vyrovná jedničce a možná jí i překoná, i když dvojky bývají slabší, nakonec Insidious 2 třeba překvapí.

Česká premiéra byla stanovena na 31. 10. 2013, takže si ještě nějakou dobu počkáme, ale malá ochutnávka v podobě traileru a několika fotek Vás nemine.

 Zatím toho moc nebylo puštěno do světa, ale něco málo přece!

4-Insidious-Chapter-2

Insidious_Chapter_2_37823

insidious2-home

insidious2_thumb

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Insidious 2 cukrenka®svetu.cz 08. 06. 2013 - 08:11
RE: Insidious 2 movies-and-tvshows 08. 06. 2013 - 14:14