The Killing je tu!

9. červen 2013 | 18.58 |

The-Killing-Key-Art

Už je to nějaký ten pátek, kdy stanice AMC oznámila, že kriminální seriál The Killing byl obnoven pro svou 3. řadu.  Dlouho se nevědělo jak to bude s detektivní dvojici Linden&Holder, ale nakonec oba herci účinkují v nové řadě, díky bohu za to.

Otázka, kterou jsme si pokádali celé dvě řady - Kdo zabil Rosie Larsen? Na to nám tvůrci odpověděli v posledním dílů druhé řady a tak je jasné, že i přesto že se na Rosie a její případ těžko zapomíná vzhledem k tomu všemu co se jí stalo, ale pro tuhle řadu na ní zapomeňte. Dvě epizody byly odvysílány tento týden, co divákům nabídli, no prostě klasické temné, zamračené deštivé The Killing, ze kterého dýchá velmi nepříjemná atmosféra. Seriál začal na skoro 2 milionové sledovanosti, to není úplně špatné, ale když to porovnáme s první řadou, kdy sledovanosti prvních dvou dílů dosahovala skoro 3 milionů diváků, pokles tu jistě je, to už dokázala, ale i řada druhá. Já osobně jsem seriálem a jeho druhou řadou zklamaná nebyla a tak upřímně doufám, že se seriál udrží a třeba nabídne i čtvrtou řadu, ale na to je trošku brzy, uvidíme!

Případ ztracených a zabitých dívek dostává obří rozměry a tak se máme jistě na co těšit. Detektivové, kterým to spolu šlape budou mít skutečně na pilno, dobrá zpráva je ta, že kdo je vrahem se dozvíme již v této řadě a tak se nemusíme příliš stresovat s pauzou, což je dobrý tah.  

Ptát se na otázku, zda víte nebo si myslíte kdo by mohl být hlavní podezřelý je asi dost zbytečné, protože jak ukázaly dvě předchozí řady v tomhle prostě nemáte šanci uhádnout a jestli budete mít svůj soukromí tip, tak na to je ještě dost brzy.

Třetí epizody s názvem Seventeen se dočkáme zítra, tedy 10.6, ale na titulky si samozřejmě nějaký ten den budeme muset počkat. Zde je malá ochutnávka.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře