PLL - Turn of the Shoe

20. červen 2013 | 15.58 |

pll

Naleznete zde SPOILERY!!

2. díl - Turn of the Shoe

Hanna je čím dál tím víc vystrašená co se týče její matky, někdo jí ukradl telefon a dal ho do rakve detektiva Wildena, Ashley (matka Hanny) se chová čím dál tím podivněji a důkazem toho jsou i zaplácené boty pod dřezem, které Hanna najde. Obává se, že by její matka skutečně mohla mít s vraždou Wildena něco společného.

Na scéně se objevuje i matka Alison a poodhalí nám malá tajemství, ovšem nic zásadního, protože to, že Alison byla/je mrcha už dávno víme. V souvislosti s ní se objevuje papoušek, která by děvčatům mohl pomoct, jenže je tu malý háček.

Aria se po střetu s A, snaží uklidnit tím, že začne chodit na hodiny sebeobrany, kde se seznamuje s učitelem (Aria má asi vážný problém :-D), který se stává novou postavou seriálu.

Tento díl nám všechny čtyři, vlastně nesmíme zapomenout na Monu, takže pět, jak každá prožívá něco jiného. Hanna se obává o mámu, Aria už má dost toho být bezmocná, Spencer zjišťuje, že nebyla přijata na školu, Emily je zraněná a svou bolest tlumí léky a Mona je vyděšená, trošku změna po tom všem co předvedla v předchozích řadách, že?

Samozřejmě, jak tomu tak bývá i v tomto díle si musíme pokládat několik otázek, na které se snad, alespoň z části dozvíme odpovědi.

Kdo byla tajemná žena v černém na pohřbu Wildena? Kam se poděl Jason? Skutečně opravuje dům po babičce, tomu asi těžko věříme, že? Ashley je do celé záležitosti s A nějak zapojená?  Proč se matka Alison vrací do starého domu a nechává pokoj Alison přesně tak jak byl?

A samozřejmě, je to skutečně Alison, kdo dívky vytáhl z ohně?

emilyhanna    maxresdefaultS04epizodni017

Songy z 4x02

Adam Agin - Safer in the Dark

http://www.youtube.com/watch?v=cH0o3o6lGgw&feature=player_detailpage

Pink - The Great Escape

http://www.youtube.com/watch?v=_Wl5-audkPY&feature=player_detailpage

Tak jak Vám se líbil díl druhý? Jaké jsou Vaše dojmy a dohady ohledně PLL?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře