True Blood - Who Are You, Really?

20. červen 2013 | 22.04 |

True-Blood-Opening-Sequence-tr

Hned v úvodu se podívejme na malý trailer na 6. řadu, který nám zhuba ukáže na co všechno se můžeme těšit. 

27.8 minulého roku jsme měli šanci vidět poslední díl 5. řady upírského seriálu True Blood. Tento týden se seriál vrátil a co, že nám divákům naservíroval? Je toho hodně, ostatně finále bylo epické a tak začátek řady nemohl být jiný, kromě toho, že se zjistíme jak na tom je Bill, ale také poznáme nové postavy a v prvním díle rovnou dvě a další nás čekají. 6. řada bude bohužel zkrácená, takže se můžeme těšit pouze na 10 epizod, ale snad tato řada nebude poslední, obzvláště by to bylo překvapení, protože seriál si vede velmi dobře.

1. epizoda - Who Are You, Really?

Velkou změnou prochází Bill, který byl vyvolen Lilith, co to přesně znamenáá? Dobrá otázka, protože zatím to neví ani samotný Bill, nicméně, kolík do srdce ho nezabije a umí toho mnohem víc, řekli byste, že dokáže vyvolat zemětřesení? Já osobně ne, neznám upíra, který to umí, takže Bill nám zřejmě ještě hodně ukáže. Jessica se rozhodla přiklonit na stranu jiného Billa a Sookie vyhnala. Sookie se ze ztrátou byla bude určitě nějakou dobu potýkat, přece jen Bill, byl její velká láska, ale zase těch sexy chlapů tam má na výběr docela hodně, ale vypadá to na nového chlapa.

Tato řada bude i ve znamení vztahu Pam&Eric a samozřejmě rotyku tam bude dělat o sestra Nora a Tara. Jasonova nenávist k upírům stále pokračuje a vypadá, že pokračovat bude. Sam ztrácí Lunu a slibuje, že se postará o Emmu. Přiznám se, že její smrt jsem sice čekala, ale ne tak rychlou, ale proč vlastně diváky zbytečně trápit, navíc si myslím, že Luna neměla velký počet fanoušků, kteří by jí skutečně oplakávali. 

Nesmíme zapomenout ani na vlčí smečku a Alcida, který prochází změnou, doufejme, že nebude trvalá, protože on je pro mě prostě typicky kladná postava, která se prostě změnit nesmí, nebo spíše neměla by.

Tato řada prý nabídne několik smrtí? Kdopak to bude, každý z nás kdo seriál sleduje jistě doufá, že to nebude jeho oblíbená postava. Už s koncem série se spekulovalo o smrti Jasona, teď je velmi závažná otázka, zda tomu tak skutečně bude, ale nezapomínejme (bohužel), že postav je tu mnoho a smrt je prostě nevyhnutelná!!!

První novou postavu, kterou jsme v epizodě číslo 1 mohli vidět je Guvernér Truman Burrell, tenhle chlápek se rozhodně ještě předvede, o tom není pochyb.

true-blood-season-6-trailer-go

Další postavou je Warlow (tedy s největší pravděpodobností) jelikož se záhadný muž nepředstavil, ale jisté aspekty tomu napovídají. Je docela překvapující, že se objevil už tak brzy, ale zase na jednu stranu tvůrci na nějaké to rozuzlení mají 10 dílů a proč se s tím vlastně párat, že?

wtfwarlow

6x01-1-ce715777fe8ab94adb504f3trueblood6x01-2-c02f5555986f06d355cf8f011063032_10

Song ze 6x01

Mikky Ekko - Who Are You, Really?

http://www.youtube.com/watch?v=3Wl4UnxMlJY&feature=player_detailpage

Co Vy říkáte na první díl True Blood?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře