Prázdninová seriálová novinka Siberia

26. červenec 2013 | 17.46 |

Siberia-TV-Show

Všichni příznivci a nadšenci seriálů moc dobře vědí, že seriály mají přes prázdniny svou pauzu a tak se dostávají na řadu seriály, které běží pouze přes prázdniny, nutno dodat, že takových seriálů příliš není. Mezi tyto seriály patří Dexter, který letos končí, či snad kriminální seriál The Killing, upírská pecka True Blood, The Newsroom atd.

V tomto roce se na obrazovkách objevilo několik novinek jako je např. Graceland, seriál od tvůrců seriálu White Collar, Camp, The Bridge a mezi novinku patří i seriál Siberia od stanice NBC. Seriál je zvláštní v tom, že je to kombinace Trosečníka či Kdo přežije: Samoa, které konkrétně můžete vidět na stanici Prima Cool a seriálu Lost (Ztraceni). Pokud něco podobného sledujete, tak by pro Vás nemusel seriál Siberia být ztrátou času, upřímně já žádnou podobnou reality show nesleduji, ale seriálu jsem dala šanci.

Seriál bude mít jednu řadu s 10 epizodami, zatím byly odvysílány 4 a titulků se samozřejmě dočkáte. Příliš se nedivte, když si seriál pustíte a uvidíte přesně to samé a to, co je typické pro reality show, protože o tom to přesně je, i když s klasickou reality show se rozloučíte po první epizodě. 16 soutěžících, výhra - velký balík peněz, a  žádná pravidla a především komplikace, které zasáhnou nejen štáb, ale především samotné soutěžící a tady se skutečně hraje o přežití!

Omrkněte trailer :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře