Hemlock Grove

1. srpen 2013 | 23.02 |

HEMLOCK

SERIÁLOVÝ TIP

Televizní seriál HEMLOCK GROVE na své obrazovky uvedla stanice Netflix tento rok, stanice je známá tím, že každý seriál, který propaguje je k mání hned a to všechny díly v tom je krása Netflixu a my seriálový nadšenci nemůžeme být spokojenější, nemám pravdu? HG se na stanici objevil ke konci dubna, ale já sama jsem se k němu dostala až teď, protože jestli někomu nedošlo, kdo tento blog navštěvuje, že jsem seriálový šílenec a těch seriálů mám skutečně hodně přes celý rok a tak stíhat nové je naprosto nemožné :-D

A proč si vybral Hemlock Grove? Máte rádi nadpřirozeno, jste fanoušky vlkodlaků, upírů?  Máte rádi upírský seriál True Blood, tak pak je volba ideální a teď řeknu proč, tedy kromě toho již zmiňovaného (upíři, vlkodlaci) v tomto seriálu je hlavní postavou mladší bratr mého/vašeho milovaného Erica (Alexandr Skarsgård), Bill Skarsgård, který si v seriálu střihne také roli upíra.

hemlock-grove-netflix-series

A co já říkám na seriál?

Začátek mě tak docela nezaujal, ale tak jednalo se o první epizodu, takže se to tak nějak dalo čekat, navíc jako milovnice Alexandra Skarsgårda v roli Erica jsem na jeho mladšího brášku byla velmi zvědavá, takže tam pak hrálo hodně velkou roli srovnání, což byl asi můj hlavní problém, ale tenhle problém nakonec velmi rychle zmizel a postavu Romana, kterou hraje právě Bill Skarsgård se zařadila mezi mé nejoblíbenější postavy seriálu (stejně jako tomu je s Ericem v True Blood). Další problém byl v tom, že seriál je poměrně nabitý vším možným a divákovi je tak naservírováno něco na co dlouho nedostane odpověď, což jak se opět ukázalo mělo svůj účel a nakonec jsem to dokázala ocenit, nicméně místy jsem ze seriálu byla skutečně mimo mísu :-D ale i přesto, že mě to po 2 až 3 epizodě úplně nechytlo jako většina seriálů, stále mi to nedalo a musela jsem se pouštět do dalších a dalších dílů a víte co, nakonec jsem udělala dobře, protože mé hodnocení se z průměru, kterým jsem chtěla označit Hemlock Grove hodně změnilo.

Seriál má 13 epizod, není to ani hodně a ani málo, je to přesně tak akorát aby Vás to nezačalo nudit a naopak Vás to nakopne. A pokud se rozhodnete seriál sledovat a chytne Vás stejně jako mě, tak mám jednu dobrou zprávu a ta zní, že Netflix oznámil, že bude 2. řada! Seriál se nesnaží tlačit na pilu a rozhodně si nehraje na to co není, jde si vlastní cestou i přesto, že se v něm vyskytují právě upíři a vlkodlaci, takže se nemusíte bát, že byste snad viděli něco, co už tu bylo.

Dnes je to konkurenční boj mezi podobnými seriálu True Blood, American Horror Story a vším co je z nadpřirozeného světa a já si myslím, že Hemlock Grove obstál.

HLAVNÍ POSTAVY

hemlock-grove-s1-008

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře