The Killing a blížící se finále

2. srpen 2013 | 11.28 |

the-killing1

Uteklo to jako voda a tento týden se odvysílá 2 hodinové finále, které nám odhalí vraha, už teď je jasné, že se máme na co těšit, ostatně ona celá série byla vynikající. Podezřelé osoby nám ubývají, ale i přesto je velmi těžké uhádnout, kdo za tím vším stojí a zda je skutečně Kallie ještě naživu!

Desátá epizoda s názvem 6 Minutes toho přinesla poměrně hodně, ale přesto pořádně nic nevíme. Epizoda věnovaná Sewardovi, který se chystal na smrt. Musím říct, že já osobně jsem si myslela, že on s tím nemá nic společného a upřímně jsem doufala, že se ho pustí, je to přece jen Amerika a navíc televizní seriál, takže jsem očekávala trochu toho happyendu, ale když si to vezmu kolem, tak jaký happyend přinesly předešlé dvě řady, žádný a v tom je ostatně krása The Killing.

Podezřelé osoby známe, tedy alespoň my, co na seriál koukáme. Joe Mills bude zřejmě čistě jen něčí poskok to by vysvětlovalo ty nalezené prsteny, ale samozřejmě žádné neviňátko to nebude, to ovšem víme. Každý kdo viděl poslední odvysílanou epizodu s číslem 10 se musí ptát co, že se to stalo na šibenici, kde měl Francis Becker, vedoucí věznice nasadit Sewardovi kápi a smyčku a neudělal to? Co to mělo znamenat, obzvláště když víme jak se po Rayovi vozil a já osobně jsem čekala, že to udělá s radostí. Znamená to snad, že by mohl být vrah a pohnulo se v něm svědomí, to asi ne, někdo kdo mladé dívky nejen znásilní, ale ještě jim skoro uřízne hlavu, ten podle mě svědomí nemá, takže toho bych vyloučila, ale je to stále The Killing, takže se může stát cokoliv. Nezapomínejme, že v tomhle seriálu má všechno svoje místo, nic není výkřikem do tmy, takže to skutečně něco znamená, ale co?

Když jsem vyloučila svého hlavního podezřelého, kterým byl pastor Mike napadá mě myšlenka, že to bude policista (trailer to potvrzuje), ale jak víte těch máme v seriálu skutečně hodně. Můj poslední tip, který mi několik dní vrtá v hlavě je ten, že by to mohl být James Skinner, ale jak říkám nesmíme zapomínat, že se jedná o The Killing a tak se skutečně můžeme dočkal všeho. Někdo tvrdí, že to může být někdo úplně jiný s touhle myšlenkou já nesouhlasím, bude to někdo, koho jsme měli možnost vidět.

Za pár dní se nám naskytne skutečná dvouhodinová podívaní plná napětí a očekávání. Kdo je podle Vás vrahem??

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře