Devious Maids

4. srpen 2013 | 18.58 |

o-devious-maids-570

Zoufalky z Beverly Hills

Žhavá novinka Devious Maids, stanice Lifetime se na obrazovkách objevila tento rok. Seriál se nápadně podobá seriálu Zoufalé manželky (Desperate Housewives), který celosvětově sklízel úspěchy a to celých 8 let. Seriál se nejen, že podobá jak můžete vidět na plakátu, ale je to i napodobenina Zoufalek. Takže pokud Vám chybí Zoufalky z Wisteria Lane, tak je Devious Maids právě pro Vás.

1_photo

Na Wisteria Lane zapomeňte teď jsme v Beverly Hills, a naše hrdinky nežijí na předměstí ani nejsou bohaté, ale oni dělají pro boháče, protože jak název napovídá půjde o služebné, které se u svých bohatých zaměstnavatelů mohou dočkat všeho. Příběh začíná vraždou jedné z nich, připadá Vám to povědomé, ano určitě ano, k tomu můžu dodat ještě něco, seriál nejen, že je podobný, ale on je i od stejných tvůrců, takže se dočkáme vtipných pasáží, které už moc dobře známe, skvělé hudby, která je více méně podobná a dokonce se v seriálu objeví pár herců ze Zoufalek a víte co ještě Eva Longoria, kterou všichni známe z role Gabrielle se na seriálu podílí také jako pomocná producentka.

Devious Maids si zatím vedou velmi dobře to dokazuje i hodnocení, kterého se od diváků seriál dočkal, tak doufejme, že se udrží.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře