American Horror Story: Coven

7. srpen 2013 | 15.25 |

tumblr_mlo7coZZM71qe76ogo1_500

V lednu skončila druhá řada tohoto hororového seriálů AHS, který měl podnázev Asylum. Pro každého, kdo seriál sledoval nebylo velké překvapení, že se seriál obnovil a 3. řada ponese tentokrát název Coven což znamená sled čarodějnic, proto je jasné v jakém duchu bude tato řada.

Ryan Murphy tvůrce seriálu je vždy tajemný jak hrad v Karpatech, a tak jsou diváci mnohem víc natěšení čeho budou svědky tentokrát. S únikem informací je na tom Murphy podobně, mlží, mlčí.....

Co se týče hereckého obsazení, máme tu několik stálic, které nás všechny fanoušky AHS jistě potěší. Jessica Lange samozřejmě nesmí chybět, dále uvidíme již dobře známé tváře z obou řad Evan Peters, Sarah Paulson, Lily Rabe a Frances Conroy.  A kdo dál se vrátí? Určitě si pamatujete Violet v podání Taissy Farmigy  z první série, tak ta se v Coven také objeví mezi další herce, které jsme mohli vidět v první řadě hlásí návrat Alexandra Bleckeridge, která si zahrála mladší a sexy verzi Moiry a v neposlední řadě Dennis O´Hare jehož Larryho Harveyho těžko zapomenete ostatně stejně jako tomu bylo v True Blood. Co se týče Zacharyho Quinta zatím není jasné, zda se skutečně vrátí, i když po tom fanoušci dychtí.

Mezi nové tváře patří Kathy Bates, Emma Roberts, Angela Bassett, Patti LuPone a Gabourey Sidibe.

Jistě si dobře vzpomínáte, že než AHS začalo svou druhou řadu vydávalo pravidelně mnoho teaserů a tentokrát tomu nebude jinak. První teaser byl zveřejněn, ostatně stejně jako premiéra prvního dílu s názvem Bitchcraft. Takže vezměte tužku a papír nebo v dnešním světe spíš iPhone či iPad a zapiště si, že 10. října začíná American Horror Story:Coven.                                                                                                                          

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře