Super náhradník

12. srpen 2013 | 17.14 |

SHE´S THE MAN

supernahradnik

Shakespeare trochu jinak

Info:

Rok: 2006

Země: USA

Režie: Andy Fickman

Popis:

 Viola není tak docela klasická dívka, místo módy se zajímá hlavně o fotbal, jenže její mužstvo bylo právě zrušeno a tak by chtěla na nábor ke klukům, jenže trenér s tím nesouhlasí, a tak nezbývá než vymyslet něco jiného. Její bratr odjíždí do Londýna a Viola se rozhodne zaujmout jeho místo v nové škole a to v přestrojení a tak se z Violy stává Sebastian.

Hlavní role:

Amanda Bynes: Viola

Channing Tatum: Duke

James Kirk: Sebastian

Robert Hoffman: Justin

Včera v noci mě opět přepadla ona nespavost a přesto, že můj notebook hlásí totální přetížení, co se týče filmů, tak jsem se rozhodla zkouknout něco co mám doma na DVD, asi nikoho nepřekvapí, tedy kdo tento blog navštěvuje, že moje vlastní filmová sbírka činí něco kolem 430 filmů a tak je o to výběr těžší. Hledala jsem něco ne náročného a prostě klasickou oddechovku, proto jsem si vybrala právě Super náhradníka.

Film byl inspirován Shakespearovou klasikou Večer tříkrálový, který je postaven na převlecích stejně jako je tomu zde, najdete zde i stejná jména hlavních hrdinů jen příběh byl zasazen na střední školu. Jistá podobnost zde je, ale přesto Večer tříkrálový se s tímto teen filmem dá těžko srovnávat, ale to víme snad všichni i bez toho, že bychom film museli vidět. Osobně si myslím, že už těmhle středoškolským komediím odzvonilo, co se týče kvalit, ale přesto sem tam si něco podobného pustím, i když se jedná ve většině případech o podprůměrné filmy.

Naše hlavní hrdinka je vcelku příjemná holka, pro svůj sen udělá cokoliv a přesně to také dělá a jde jí to dobře, i když ne moc dlouho. Po většinu stopáže jsme svědky několika absurdit u některých z nich se možná zasmějete u některých zase ne. Jak to celé dopadne je zcela jisté hned od začátku a tak se příliš mnoha překvapení nedočkáte.

supernahradnik1

 Jeden z dalších problémů tohohle filmu je především řada nesympatických herců, všichni jsou tak nějak šíleně protivní, otravní a jediná Viola v podání Amandy Bynes mi tak nějak sedla, dokonce samotný Channing Tatum v roli Duka mi vadil. Toť vše k herectví a teď se vrhám na závěr filmu, asi nejhorší scéna z celého filmu je na hřišti, kdy se odehrává fotbalový zápas, to byla prostě katastrofa, co tam se všechno událo, přeplácané, trapné a prostě totálně nesmyslné, nevím proč se ve všech filmech musí tak příšerně přehánět.

Soudtrack je poměrně ucházející a co se týče filmu velké kvality se nedočkáte, ale pokud tenhle žánr máte rádi, tak proč ne. 

Hodnocení:

Mé hodnocení: 4/10

Fdb hodnocení:  74,8%

Csfd hodnocení:  58%

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře