Once Upon a Time první promo

15. srpen 2013 | 18.02 |

tumblr_static_once-upon-a-time

Premiéra třetí řady je stanovena na konec září a protože se nám to už pomaloučku blíží, tvůrci seriálu OUAT se rozhodli vypustit malou, ale opravdu jen malou ochutnávku toho na co se můžeme těšit.

Třetí řada bude věnována pobytu v Zemi Nezemi, Země Petra Pana a kapitána Hooka pokud se budeme řídit klasikou, v tomto případě je to Země Petra Pana, se kterým se tedy konečně setkáme. A co vlastně víme o 3. řadě, řeknu to takhle, zatím toho moc není. Vrátí se některé postavy, ovšem jestli uvidíme Mulan, Auroru (Šípkovou Růženku) či prince Phillipa zatím není docela jasné, i když se o tom mluvilo. Návrat hlásí Lancelot, tedy rytíř Kulatého stolu, kterého jsme měli šanci již potkat. Mezi další známé tváře patří Robin Hood i když s odlišnou tváří a aby společnost Země Nezemě byla kompletní objeví se i Víla Zvoněnka a spekuluje se i o Malé mořské víle, tedy možná uvidíme Ariel. Oprava během článku jsem narazila na něco, co výskyt Ariel potvrzuje (viz. video)

Další zprávu, kterou jsem zjistila už před časem je to, že stanice ABC se rozhodla u všech svých seriálů udělat pouze jednu pauzu, která bohužel bude o něco delší a ta pauza započne skončením 11 dílu.

Přidávám již zmiňované promo na 3. řadu

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře