True Blood a jeho finále

21. srpen 2013 | 17.05 |

True-Blood-Opening-Sequence-tr

19. srpna byla odvysílána poslední, tedy desátá část velmi úspěšného seriálu True Blood, mnozí jsme očekávali, že finále bude jako vždy plné akce, nabité překvapením a především, že se dočkáme neuvěřitelného finále, které nás všechny překvapí a tím nás nakopne abychom se těšili na další řadu, která nás čeká až za rok, tedy o prázdninové pauze. Překvapení jsme se jistě dočkali, i když ne takové na jaké jsme zvyklí, je to špatně nebo dobře?

Tento článek může obsahovat spoilery, proto Ti, kteří jste neviděli finále (i když nevěřím, že někdo takový je), mějte se na pozoru a rozhodně tenhle článek vynechte!!Čeho všeho jsme byli svědky v posledním díle?

Velká bitva o Sookie, Warlow, skutečně nebyl takový dobrák jak se zdál a, i když jsem nečekala, že se s jeho postavou ještě uvidíme v nadcházející řadě, nemyslela jsem si, že si ta jeho poslední bitva bude takhle slaboučká, očekávala jsem pořádný nářez, ale předpokládám, že jsem nebyla sama, kdo si něco takového myslel, že? Bill se opět vrátil do svého starého já, tak jak jsme ho vždycky měli rádi, otázkou je, zda mu jeho chování můžeme skutečně odpustit jeho neskutečně namyšlené chování a to, jaký byl kretén v této řadě? A co se týče Erica, co jste říkali na jeho smrt? Trošku ubohé, umřela má oblíbená postava a ještě ke všemu tak trapně, co vy na to? Pokud jste kroutili hlavou nad touto absurdní myšlenkou, že je Eric skutečně mrtví, můžete se radovat, protože to já přesně dělám, připadám si jako malé dítě, které zrovna dostalo něco za odměnu. Erica budeme pravidelně vídat i v další řadě a jak se ukázalo nebude to formou flashbacků nebo něčeho podobného, Eric jakýmsi záhadným způsobem přežil, nejspíš za jeho záchranou stojí jeho oddaná Pam a tak ho budeme vídat jako hlavní postavu, co vy na to? A nadšenci Erica Northmana, co jste říkali na jeho obnažené tělo v zasněžené krajině, na které já osobně čekala od první chvíle co se Eric objevil na scéně :-D

Finále nám přineslo o pohled do Bon Temps o půl roku později, trošku razantní změna proti předchozím řadám. Sookie a Alcide konečně spolu, přesně tak se mi to líbilo a to alespoň podle mého bylo to nejlepší na celém posledním díle, protože jinak to byla jedna z nejslabších finálových epizod všech dob a přitom série byla nabitá akcí a divák se u toho neměl šanci příliš nudit.

Malé hudební video, které jsme měli šanci slyšet v desátém díle s názvem Radioactive. Tím končí moje zprávy ze složky True Blood a o novinkách Vás budu informovat, až se nějaké objeví.

A jaký je Váš názor na finále? Líbilo, nelíbilo?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře