Pretty little liars a letní finále

30. srpen 2013 | 11.25 |

pll

Tento týden jsme se dočkali dvanáctého dílu, což znamená polovina sezóny, po které vždy přichází pauza. Naše čtyři krasavice se v poslední díle poměrně zapotily, jak jste mohli sami vidět. Ostatně stejně jako diváci v posledních cca 1 minutě.

Co, že se to vlastně stalo v díle 4x12

Dívky od dostávaly velmi záhadné dárky, nejdříve kouzelné koule ze vzkazem následovala rakev ve které byla Mona a do třetice, slušelo by se říct všeho dobrého, jenže známe A, tady se o dobrých věcech skutečně mluvit nedá. Kouzelná krabice s pilou uvnitř a nechybí vzkaz. Aria, Hanna, Spencer a Emily se vydávají po stopách oné pily, která je zavede do už dobře známého městečka Ravenswood.  Kouzelnickým trikem je unesena Emily děvčata jí musí zachránit před rozřezáním, do toho vstupuje dívka v červeném kabátek a vypíná pás a hned na to se objevuje další blondýnka v červeném kabátu - Cece.

Spencer speduje červený kabát, který jí zavede do doupěte samotného A. Tím vše ovšem nekončí, setkání s paní Grunwaldovou, která dívkám prozrazuje, že Alison žije a schovává se před A. Soudě podle oka, které sledovalo lhářky, by to mohla být skutečně Alison, ale bůhví co nám tvůrci přichystají.

A asi největší bombou je fakt, že se naprosto nečekaně na scéně objevuje Ezra v již dobře známé mikině a je velmi rozčílený, je otázkou z čeho? Že mu holky našli jeho úkryt, to asi úplně pravda nebude, nesmíme zapomínat na minulou sezónu, kdy se ukázalo, že Toby je v týmu A, myslím, že s Ezrou to bude něco podobného. Navíc ´čeká nás ještě druhá polovina řady a dokonce i další tedy 5. řada a tak je asi nemožné, by byl hlavní kámo A odhalen hned.

Já už delší dobu nevěřím Arie, jak samotná tvůrkyně seriálu řekla, odhalení A bude bomba a tak je dost možné, že to bude jedna z dívek. I když o tom tak přemýšlím, tak ideálním A, by byla Spencer. Je chytrá, mazená, jak jsme viděli pro holky nepostradatelná, protože i v tomhle díle ukázala, že bez ní, by ona krabice s pilou byla pouze prázdná krabice.

Malé promo k třinácté epizodě.

A co Vaše tipy na A? Co říkáte na Ezru?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře