Hostages

12. říjen 2013 | 01.31 |

Hostages1-sheet-ep-jpg_221315

Seriálová sezóna již začala a teď se všechny seriály na obrazovky amerických stanic opět vrací a samozřejmě, jak je tomu každý rok tak i v roce 2013 sw objevuje řada novinek. Mezi jednu z nich patří právě americký seriál Hostages. Pojďme se mu podívat na zoubek z blízka.

Info:

Název: Hostages

Žánr: thriller/akční

Země vzniku: USA

Stanice: CBS

Hlavní role:

Toni Collette: Ellen Sanders

Tate Donovan: Brian Sanders

Quinn Shepard: Danni Sanders

Mateus Ward: Jake Sanders

Dylan McDermott: Duncan Carlisle

O co tam vlastně jde?

Jak už samotný název napovídá bude se jednat o rukojmí. Rodina doktorky Ellen Sandersové se ocitá v pozici rukojmích kvůli tomu, že doktorka se stala onou vyvolenou, no v tomto případě ani ne,  má operovat samotného prezidenta Spojených států amerických. Únosci požadují jedno, při operaci usmrtit hlavu státu. Je na samotné Ellen zda její rodina bude žít, či ne.

Připadá Vám to povědomé?

Samozřejmě, že ano. I když seriál s touto tématikou se tak často neobjevuje a možná právě proto se tvůrci rozhodli vsadit na tohle, jenže na druhou stranu, filmů s podtitulem rukojmí je velká řádka a tak už od samého začátku je seriál v nevýhodě, ale nenechte se mýlit, protože Hostages dokáží převapit.

Hostages diváka rozhodně dokáží překvapit, jak tomu dokázali v pilotním dílů a tak stačí už jen doufat, že tajemství, která skrývají, jak členové Sandersovi rodiny, tak samotní únosci se dočkají svého odhalení a nedočkají se zrušení.

Co se týče ratingu seriál si ve své premiéře nestál úplně špatně 1.8. To sice není úplně slavné, ale zase ani příliš tragické, jenže s dalším dílem se rating snížil a to na 1.5. Takže už skutečně musíme doufat, alespoň lidé co seriál sledují nebo se na něj chystají, aby těch objednaných 13 epizod bylo skutečně odvysíláno.

Můj verdikt

Jako příznivec seriálů a především seriálů, jsem Hostages dala šanci, po druhé epizodě přiznávám, že zklamaná nejsem a jen doufám, že seriál bude mít co nabídnout, i když zatím to vypadá poměrně slušně. Příliš nečekám, že by se tento druh dočkal své druhé řady, ale to skutečně předbíhám.

Velkou výhodu vidím nejen v tom, že v každém díle nám bude odhaleno něco ze skládačky a samozřejmě herecké obsazení jako je Toni Collette v roli doktorky Ellen či snad záporák (možná) Dylan McDermott. A samozřejmostí je i Jerry Bruckheimer, kterého známe snad všichni. Hostages si tu šanci rozhodně zaslouží. Takže pokud nevíte na co letos koukat, mohli, ale co měli byste dát šanci právě Hostages.

Hodnocení: 75%

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře