Witches of East End

12. říjen 2013 | 01.32 |

5-witches-of-east-end

Info:

Název: Wiches of East End

Žánr: fantasy /mysteriózní

Země vzniku: USA

Stanice: Lifetime

Hlavní role:

Julia Ormond: Joanna

Jenna Dewan - Tatum: Freya

Rachel Boston: Ingrid

Eric Winter: Dash

O co tam vlastně jde?

Matka rodu Joanna se rozhodla své dvě dcery ochraňovat před světem magie a proto dvě dospělé ženy netuší, že jsou čarodějkami. Každá z nich je úplně jiná - Freya má před svatbou, jenže její schopnosti, jako u každé čarodějnice se samozřejmě projevují, v jejím případě ve formě snů, které jí připravují milé/nemilé překvapení. Ingrid je oproti ní realistka a na žádné čarodějnictví nevěří i přesto, že studovala jeho historii. Jenže do města přijíždí někdo, kdo plánuje krutou pomstu a neostýchá se ani zabíjet.

Připadá Vám to povědomé?

Dostáváme se opět do světa magie a tento svět nám byl představen už mnohokrát. Pokud jste fanoušci čarodějek jistě Vás první napadnou slavné sestry Halliwellovy,  které brázdily obrazovky osm dlouhých let, dále následoval například komediální seriál Sabrina, mladá čarodějnice či z těch novějších Tajemství kruhu, tento seriál se bohužel tak docela neprosadil.

Verdikt:

Těžko soudit, jak si další novinka povede, co se historie týče čarodějnické seriály příliš nebodují, ale já osobně doufám, že tyhle čarodějky budou výjimkou. Zatím to vypadá hodně zajímavě a to nejen příběhově, ale také herecky. Máme tu ostřílenou herečku Julii Ormond či hvězdu prvního dílu Let´s dance a samozřejmě také manželku ženami milovaného Channinga Tatuma, Jennu Dewan. Na co se v budoucnu můžeme těšit je vcelku jasné, milostný trojúhelník a temné síly, které dají rodině čarodějek pořádně do těla. Má to spád, slibnou zápletku a jako plus je samozřejmě jak dámské, tak mužské osazenstvo na které se moc hezky kouká.

Já seriálu dávám šanci a je samozřejmě čistě na Vás jestli se na pilot mrknete či ne, ale myslím, pokud jste příznivci kouzel a magie a čarodějky máte rádi, tak těch 45minut tomu můžete obětovat nebo ne?

Hodnocení: 70%

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře