Agents of S.H.I.E.L.D.

12. říjen 2013 | 01.59 |

agents-of-shield-poster

Info:

Název: Agents of S.H.I.E.L.D.

Žánr: akční/ komiks

Země vzniku: USA

Stanice: ABC

Hlavní role:

Clark Gregg: Phil Coulson

Brett Dalton: Grant Ward

Elizabeth Henstridge: Jemma Simmons

Ian de Caestecker: Leo Fitz

Ming-Na Wen: Melinda May

Chloe Bennet: Skye

O co tam vlastně jde?

Pro příznivce Marvelu asi zkratka S.H.I.E.L.D. není potřeba představovat, ale přesto shrnu o co v tomhle seriálu vlastně jde, pro úplné neznalce. Poslední filmový snímek Avengers byl odrazovým můstkem pro agenty. Agent Coulson se opět objevuje na scéně a tentokrát sestavil svůj vlastní tým, který má chránit lidstvo před všelijakými hrozbami.

Připadá Vám to povědomé?

Ve světe seriálů byste podobný příběh hledali skutečně těžko, oproti tomu ve filmovém světe byste podobnosti našli a to především ve filmech s komiksovým nádechem - Iron Man, Thor, Avengers a přesně v těchto snímcích se samotná postava našeho hlavního hrdiny agenta Coulsona objevuje, který jak víme padl v boji při ochraně světa v již zmiňovaném snímku Avengers.

Verdikt:

S.H.I.E.L.D. by určitě neměl uniknout nikomu, kdo si libuje v Marvelovských komiksech nebo je příznivcem postavy Coulsona, já splňuji obě kritéria a tak nikoho nemůže překvapit, že seriál sleduji. Co od agentů čekat? Ve svých třech odvysílaných epizodách dokázaly, že divákům mají co nabídnout a dokonce se i sem tam dočkáme již dobře známých tváří, jako tomu bylo v epizodě dvě s názvem 0-8-4, kde jsme mohli vidět samotného šéfa Furyho v podání Samuela L. Jacksona. O akci samozřejmě není nouze a to platí i pro zajímavé postavy, kterými se to jen hemží.

Jelikož se seriálu vede dobře stanice ABC se rozhodla pro dobrý krok a to k odvysílání celé řady.

Hodnocení: 85%

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře