Mentalista aneb kdo je Rudý John?

13. říjen 2013 | 02.27 |

Various-Wallpapers-the-mentali

Seriál Mentalista sice není žádným nováčkem na obrazovkách, protože se letos dočkal své šesté řady, která má být definitivní a vy se ptáte, proč se tady objevil? Na to je odpověď velmi jednoduchá, jak jsem řekla jedná se o poslední řadu a tím pádem se blížíme k odhalení Rudého Johna/Red Johna víc než kdy dřív. Jste příznivci Patricka Janea a elity ze CBI? Já se přiznávám, že Mentalistu jsem nikdy nesledovala, ale doma jsem dostávala takové kapky, jak to, že zrovna takhle báječný seriál nesleduju, tak po dlouhém přemlouvání jsem byla zlomena a před cca 2 měsíci jsem se do Mentalisty zakousla, nebylo velké překvapení, že jsem šarmu Simona Bakera podlehla, ostatně nebyl by to první případ kdy mě dostal. Ze začátkem šesté řady jsem měla shlédnuty všechny díly a tak jsem plná dojmů a samozřejmě asi nejhlavnějším bodem, kterým je třeba se zaobírat je fakt, kdo, že to je vlastně Rudý John?

Jak víte, Patrick sestavil jistý seznam, který poukazuje na několik postav, které by mohly odpovídat Rudému Johnovi, otázkou je, zda se seznam dá brát skutečně vážně. Omrkněme podezřelé.

Hlavní podezřelí

,

Osobně si myslím, že to nebude nikdo z nich, ale mám samozřejmě svůj vlastní tip kdo by to mohl být, i když v posledních dnech si pohrávám s myšlenkou, že by to mohl být jistý policista Ron kterého čas od času vidíme na obrazovce, víte o koho jde, ne?

ron

Jinak mi nesedí Bob Kirkland a dokonce hlasově mi na RJ sedí dokonale, ale on bude spíše dalším poskokem Rudého Johna. A co se týče Partridge, všude kam vlezu se rozebírá, že by snad Rudý John mohl být on, upřímně silně pochybuju, obzvláště poté co byl zabit právě Rudým Johnem, ale teorie jsou samozřejmě různé. Věřím, že nás finále překvapí.

Co mě, ale zajímá, je Vaše teorie, protože věřím, že Ti co na to koukají, mají svůj osobní tip.

Trailer k 6. sérii

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Mentalista aneb kdo je Rudý John? smrťák 25. 02. 2014 - 12:50
RE: Mentalista aneb kdo je Rudý John? matthiasc 13. 04. 2015 - 22:31
RE: Mentalista aneb kdo je Rudý John? kabbi 21. 04. 2015 - 17:50