Pretty Little Liars a Halloween

22. říjen 2013 | 18.19 |

pll

Halloweenský speciál se pomaloučku blíží!

 Koncem srpna, přesněji 28. srpna jsme se dočkali dvanáctého dílu 4. řady, který vyvolal spousty diskuzí a otázek. Dvanáctý díl s názvem Now You See Me, Now  You Don´t zavedl naše krásky do Ravenswoodu, kam se vydali po stopách A. Aria byla nucena se účastnit kouzelnického triku a v tom momentě byla unesena kouzelnickým trikem Emily. Hledání Emily nemělo dlouhé trvání, protože je k ní dovedla dívka v červeném kabátu, byla to snad Alison. Náhle se na místě objevuje další červený kabát a pod ním se schovává naše dobře známá blondýnka Cece.

Spencer díky červenému kabátu, za chvíli jí snad začnu říkat Červená Karkulka, najde doupě A, které se stane velkým překvapením pro všechny dívky. A finální cca 2 minutová scéna je celkem jasná, na místo dorazí Ezra a vypadá naštvaně a otázkou zní proč? Můžeme si myslet, že na tuto otázku dostaneme odpověď v třinácté epizodě, ale zřejmě tomu tak nebude.

A teď k již zmiňované Halloweenské epizodě - Grave New World, jak to tak vypadá vše si tvůrci pilně střeží a jediné co vypustili je několik promo videí a několik promo fotek, na kterých uvidíme samozřejmě naše krásky, bez nich by to nešlo, ale dokonce i několik nových postav ze spin-offu, Ravensvood, který se bude vysílat hned po odvysílání halloweenského speciálu.

Jsem si jistá, že všichni příznivci PLL budou Ravenswood sledovat a obzvláště když Caleb se tam stěhuje a bude tak hlavní postavou,  tak netruchlete, že ho neuvidíte v PLL, protože v Ravenswoodu dostane mnohem větší šanci zazářit.

NÁVRAT PRETTY LITTLE LIARS BYL STANOVEN NA 7.LEDNA 2014

          pretty-little-liars-halloween-pretty-little-liars-halloween-

          pretty-little-liars-halloween-pretty-little-liars-halloween-

          pretty-little-liars-halloween-pretty-little-liars-halloween-

Malá ochutnávka z Ravenswoodu 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře