Ravenswood

27. říjen 2013 | 22.27 |

89cbf42c1d_95369458_u

Info:

Název: Ravenswood

Žánr: mysteriózní

Země vzniku: USA

Stanice: ABC Family

Hlavní role:

Tyler Blackburn: Caleb

Nicole Gale Anderson: Miranda

Brett Dier: Luke

Merritt Patterson: Olivia

Britne Oldford: Remy

O co tam vlastně jde?

Caleb se vydává do Ravenswoodu a po cestě tam se seznamuje s Mirandou, se kterou toho má společného víc než by se dalo očekávat. Miranda se vydává za svým strýcem, o kterém se právě dozvěděla. Po cestě k jeho domu narazí s Calebem na hřbitov, kde najdou hroby s jejich jmény a i s jejich fotkami. Je jasné, že Ravenswood je obklopen tajemstvím, které se budou společně Miranda s Calebem rozluštit a na pomoc jim přijdou tři další lidé, žijící v Ravenwoodu, Remy, Olivia se svým bratrem Lukem. Brzy zjistí, že všechny něco spojuje.

Připadá Vám to povědomé?

Troufám si říct, že podobnost s jiným seriálem byste tu hledali marně, když samozřejmě opomeneme fakt, že se jedná o spin-off Pretty Little Liars. To, že PLL mají svá tajemství už víme, ale Ravenswood si na to jde po svém. Má to atmosféru, spád a v budoucnu se máme rozhodně na co těšit.

ravens-157fb7b641959fac7bb578c

Ravenswood má bezpochyby co nabídnout, jak už jsem zmiňovala je to tajemné a má to skvělou atmosféru, navíc výhodou je samozřejmě Caleb Rivers z PLL. Onen dům, který jsme mohli vidět jak v halloweenské epizodě PLL, tak i zde vypadá hodně zajímavě a zřejmě má svá tajemství, což je evidentní, ostatně jako celé město. Ravenswood se může pochlubit i skvělou hudbou a já se skutečně těším na další díl, který nám odhalí nějaké to malé tajemství.  

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře