Nine Lives of Chloe King

18. srpen 2011 | 23.47 |

Někteří z Vás možná zazanamenali, že na televizní stanici ABC Family před časem začali vysílat právě tenhle seriál. Seriál, který se točí okolo Chloe King, která zjišťuje, že není tak docela obyčejná dívka a všechno její pubertální období, má rázem skončit, protože Chloe se má stát velmi důležitou mladou ,,kočkou"ˇ.

V rolích se neobjeví příliš mnoho známých osobností a musím přiznat, že mi to vůbec nevadilo. Mladá talentovaná krásná Skyler Samuels právě v roli Chloe, dále hlavní roli získal Benjamin Stone, kterého Ti, kteří jste fanoušky stanice ABC Family, znáte ze seriálu 10 důvodů proč Tě nenávidím nebo Grey Damon, který se taktéž objevil v již zmiňovaném seriálu.

A proč píšu tenhle článek dnes, no odpověď je jednoduchá, protože v úterý v USA proběhla premiéra posledního desátého dílu a u nás je zrovna dnes možné ho vidět. A protože, stanice ABC Family má občasné problémy s pokračováním svých seriálů, já a příznivci tohoto seriálu budeme doufat, že pokračování na sebe nenechá dlouho čekat a že Family nám nabídne opět povedenou druhou řadu.

Budete fandou Aleka nebo Briana?

Koukněte na Nine Lives of Chloe King a zjistíte to!!!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře