Dětská hra 3

3. listopad 2013 | 18.02 |

detska-hra-3

Info:

Rok: 1991

Země: USA

Režie: Jack Bander

Popis:

O několik let později se opět rozjíždí továrna na Dobrého kamaráda a Chucky se tedy opět zrodí, a hledá Andyho. Andy je nyní dospívající problémový chlapec, který je ve vojenské akademii, jenže to Chuckyho přece nemůže odradit, jenže po cestě si uvědomí jedno, že je znovu vyrobený a své tajemství může říct někomu jinému než Andymu.

Hlavní role:

Brad Dourif: Chucky

Justin Whalin: Andy

Perrey Reeves: Kristen de Silva

Jeremy Sylvers: Ronald Tyler

Chucky se vrací a to díky továrně na hračky, která opět obnovila výrobu velmi oblíbených hraček - dobrý kamarád. Chucky je vzteklejší než, kdy dřív a se vztekem přichází daleko větší záliba v zabíjení a tak se první vraždičky dočkáme hned v úvodu a tak to, že je Chucky hračka prostě nezapře, protože si rád hraje a to především předtím než někoho zabije, jak dokazuje ona již zmiňovaná první vražda.

Co je na Chuckym obdivuhodného je to, že ať se ocitne v jakémkoliv roce se vším umí, všechno umí ovládat a nic mu nedělá žádný problém a co víc v tomhle, tedy třetím díle je daleko vynalézavější. Poté co nalezne adresu, kde se ukrývá Andy, okamžitě se za ním vydává, aby mu mohl ze života udělat peklo, jenže co Chucky nečekal, že místo Andyho si ho přivlastní někdo úplně jiný a to malý chlapec, který po hračce velmi toužil a s tím Chucky dostává nový nápad, vždyť byl opět vytvořen a tím pádem může své tajemství prozradit někomu jinému a to by nebyl Chucky, kdyby tak neudělal a tak využívá příležitosti, jak se dostat do lidského těla.

n92c11e823b5e32187d3729e772

 Stejně jako tomu bylo u druhého dílu tak i v tomhle případě se nejedná o čistě ryzí horor, ale spíše o komedii s prvky hororu. Chucky nepřestává hláškovat je drzí, kousavý a je až otravně nesympatický a poprvé můžu říct, že je na zabití, ostatně stejně tak dabing. Jak rychle se Dětská hra 3 rozjela, tak rychle skončila, protože se tam nedělo vlastně nic! Příběh plný buzerace, co se týče vojenského systému, zdlouhavé scény o ničem.

Dětská hra 3 toho nemá mnoho k nabídnutí. Hlavní otázkou, kterou si snad každý kdo viděl přechozí snímky pokládal je ta, proč, že se to vlastně někdo rozhodl vzkřísit plastovou hračku, když jí nedal kvalitní příběh a nic čím by diváka dokázala zaujmout. Když bych si měla vybavit nejlepší scénu z celého filmu nemusím příliš dlouho přemýšlet, protože scén, které by stály za řeč, tam mnoho není a tak se dostávám k té nejlepší a tou je posedlý vlasový odborník, který touží po jediném, oholit všechny hlavy v akademii a samozřejmě si dělá zálusk i na zrzavou hlavu našeho malého tyrana. 

Posledních cca 30 minut už bylo naprosto zbytečných a ostatně to se dá říct i o třetím dílu. Jedna velká zbytečnost bez které by se filmový svět klidně obešel.

Hodnocení:

Mé hodnocení: 4/10

Csfd: 46%

Fdb: 62,5%

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře