Top 10 milostné trojúhelníky

4. listopad 2013 | 15.28 |

Milostný trojúhelník je vztah, kdy spolu dva spí a třetí z toho nespí

V poslední době se dost často setkávám v seriálech s milostnými trojúhelníky, tak mě napadlo udělat menší seznam těch, které jak v minulosti seriálů byli ty nej a nebo ty, které jako nejlepší vypadají po několika málo dílech. A tak se v téhle topce můžete těšit na seriály, které jistě znáte, ty starší, ale také na milostné trojúhelníky z televizních novinek.

Jdeme na to!!

1. ONE TREE HILL - PEYTON & LUCAS & BROOKE

Brooke-And-Lucas-and-Peyton-on

Seriál One Tree Hill měl dost velkou trvanlivost a stejně tak tenhle milostný trojúhelník. Dvě nejlepší kamarádky a chlap, to nikdy nedopadá dobře. Lucas byl odjakživa zamilovaný do Peyton, ta to táhle, ale s úplně někým jiným a pak se na scéně objevila prořízlá pusa Brooke, která Lucase chtěla a taky ho dostala, alespoň na nějaký čas. Pak byla epizodka zvaná Peyton a Lucas, Brooke měla zlomené srdce a tak to šlo stále dokonala a rázem bylo po přátelství, to vše způsobilo mnoho intrikaření, tajných polibků, ale nakonec bylo rozhodnuto. Lucas a Peyton byli spřízněné duše!

Ideální pár:

Pro mě jednoznačně Peyton a Lucas, já je dva milovala od první scény, kdy byli spolu poprvé. Tihle dva si byli skutečně souzeni a proč, že jsou v seznamu na vrcholu, to je jasné, ještě nikdy jsem neviděla lepší milostný trojúhelník než byl právě ve OTH ( a to jsem těch seriálů viděla).

2. ZTRACENI - JACK & KATE & SAWYER

mt14

Další seriálový veterán, který nám kromě záhad, tajemství dokázal naservírovat i něco mnohem lepšího a to tuhle trojici, která si na tomhle seznamu zaslouží být. V tomhle případě jde o dobráka od kosti a tajemného zlouna (v rámci mezí, samozřejmě). Ztraceni měli 6. řad a tak jsme si milostného trýznění mohli užít trochu víc než bylo zdrávo. Po dlouhých 6-ti letech Kate konečně učinila rozhodnutí a vybrala si Jacka.

Ideální pár:

Já jsem byla vždycky pro Kate a Jacka. Co k tomu víc říct, prostě se k sobě hodili mnohem víc.

3. GILMOROVA DĚVČATA - LUKE & LORELAI & CHRISTOPHER

tumblr_kqrp9x0UPR1qzilz1o1_500

Dalším velmi zajímavým trojúhelníkem je právě tato trojice. Lorelai ve svých 16-ti letech otěhotněla (jak jistě víte) a její láskou ze střední byl právě Christopher, se kterým to nikdy nebylo uzavřené, jak jsme mohli vidět. Dalším mužem jejího života byl Luke, byl pravým opakem jak její tak Christophera. Když jsme se dočkali páru Luke a Lorelai, tak to mladá, impulzivní ukecaná ženská podělala a snažila se dohnat to co zameškala s Chrisem. Tento trojúhelník je k sežrání i když tak trochu k zbláznění.

Ideální pár:

Nebudu dlouze přemýšlet a přiznám se bez mučení. Lorelai a Luke. Tyhle dva i přes své rozdíly, toho měli hodně společného a navíc moc jim to spolu slušelo.

4. PRAVÁ KREV - ERIC & SOOKIE & BILL

4

Nikoho asi nepřekvapí, že tady nemůže chybět upírský trojúhelník, nebo vlastně dva, ale k tomu druhému později. Sookie a Bill to byla pěkná kapitola, kdyby se do toho nepřimíchal Eric, jenže přesně tohle je to pravé ořechové. Sookie má zamotanou hlavu a stejně tak my diváci, nicméně to nemění nic na tom, že tyhle tři na sobě skutečně visí, chvíli se milují, pak se nenávidí a prostě nás baví a asi nebudu jediná, kdo řekne, že v tomhle případě by měli zůstat společně všichni tři.

Ideální pár:

Přesto, že se k sobě všichni tři prostě hodí a rozdělovat se mi je nechce, ale Eric a Sookie jsou společně daleko lepší. 

5. UPÍŘÍ DENÍKY - DAMON & ELENA & STEFAN

206f785597_89183727_o2

A to jsou ti další zmiňovaní upíří, Damon, Elena, Stefan aneb věčné téma, které mě osobně už přestává bavit. Elena je snad nejhorší z výše uvedených žen a i níže uvedených žen, na které se můžete těšit, protože ona skutečně neví, motá hlavu sobě, ale i oběma sexy upírům. Každý  úplně jiný, ostatně tak tomu bývá a kdo, že bude ten pravý osudový pro Elenu? Nikdo neví, ostatně ani ona sama!

Ideální pár:

V tomhle případě, bych řekla, že by se oba bratři Salvatorové měli na Elenu vykašlat a dát to dohromady s úplně někým jiným, ale to se s největší pravděpodobností nestane, a tak vybírám podle sebe, já jsem pro Stefana. :-D 

6. POMSTA - JACK/ EMILY/DANIEL/AIDAN

5454

V tomhle případě se nám to trošku komplikuje, ale přesto bezpochyby sem tahle čtveřice patří, i když Daniela si můžeme tak nějak odmyslet, přece jen Emily ho tahá za nos a tak se dostáváme k onomu trojúhelníku mezi Jackem Emily a Aidenem. Emily a její láska z dětství, které se nechce jen tak vzdát, čímž je Jack a pak tu máme sexy Aidena s britským přízvukem, kterého Emily můžeme skutečně závidět. Milostná šaráda, která nás provází vesměs celým seriálem nevypadá, že by měla skončit a to mě osobně baví.

Ideální pár:

V tomhle jsem asi trochu sentimentální, ale i přesto, že mám pro Aidena slabost, Jack je prostě miláček a tak se dostávám k tomu sentimentu, Emily a Jack, to je jasná věc. Sluší jím to spolu, navíc to mezi nimi jiskří (především v první a druhé řadě). Upřímně doufám, až seriál skončí, že tihle dva spolu budou.

7.HART OF DIXIE - WADE & ZOE & GEORGE

6

Seriálové ženy mají skutečné problémy se svými city a výběrem mužů. Zoe na tom není jinak, opět se dostáváme k tomu, že je tu dobrák a v případě Wada se jedná o kurevníka. Tábory jsou jasné, někdo miluje Wada a někdo George ovšem hlavní otázkou je koho Zoe? Jak víme z předchozích dvou řad, s Georgem měla jisté chvíle, jen chvíle i když tvrdila, že je to její spřízněná duše, nakonec se na scénu dostává Wade, který není pouze hezounký barman, ale dokáže i mnohem víc. Zoe to prozatím vyřešila, dala oba k ledu a vybrala si Newyorského spisovatele, který se k ní ani za mák nehodí.

Ideální pár:

Opět nebudu dlouze přemýšlet, Wade a Zoe, to je to co má jiskru, kouzlo a je to to pravé.

8. ONCE UPON A TIME - NEAL & EMMA & HOOK

96b3e84340533d7972f03201e531e7

Ani v pohádkovém světě se nevyhneme milostným trojúhelníkům a nejlepší z nich je vztah mezi Nealem, Emmou a Hookem, ano slyšíte ( v tomto případě vidíte) dobře. Když se nad nimi zamyslíte je to docela vtipná trojice. Máme tady Spasitelku, syna Temného a zlotřilého piráta Kapitána Hooka, tohle Vím prostě musí vykouzlit úsměv na rtech, jinak to ani nejde. Druhá řada seriálu odstartovala jiskření mezi Hookem a Emmou, ale nesmíme zapomenout na Neala, protože on jako láská jejího života a otec jejich syna Henryho je pro ní také velmi důležitý. Trojúhelník se teprve začne pořádně rozjíždět, jak ukazují nastávající díly a my se máme nepochybně na co těšit a už jen kvůli tomu tady tahle trojice nesmí chybět.

Ideální pár:

Emma a Hook, rychlá a jasná odpověď. Sluší jim to společně, navzájem si lezou krkem, kočkují se a na jejich polibek jsme dychtivě čekali, nebo teda já rozhodně.

9. DAWSONŮV SVĚT - DAWSON &JOEY & PACEY

8

V roce 1998 se objevil Dawsonův svět a dnes se určitě nenajde nikdo kdo by tenhle seriál neznal. Tři nejlepší přátelé toho zažívají skutečně hodně, ať už je to láska, zklamání, zlomené srdce. Asi základní informací je fakt, že Joey léta miluje Dawsona, jenže on jí tak docela nebere jako holku a tak má Joey docela problém obzvlášt, když se přistěhuje nová slečna do které se Dawson zakouká a když už konečně Dawsonovi dojde, že Joey je ženská, tak o něj nestojí ona a takhle to je stále a stále dokola. A tak si Joey po mnohém odříkání rozhodne zkusit z Paceym, ostatně, kdo by se jí divil, že? Nejhezčí věcí na tomhle seriálu je to, že ať si přátelé za ty léta udělali cokoliv je vše zapomenuto a oni jsou stále a dokonce možná ještě většími přáteli než, kdy dřív.

Ideální pár:

Děláte si srandu, skutečně to musím říkat. Joey a Pacey. Nikdy jsem sice nebyla velkou fanynkou Dawsona, ale vždycky s Joey působili jako skutečné spřízněné duše, jenže z Paceyho se stal muž a pak bylo evidentní, že nikoho lepšího bychom si po boku Joey nemohli představit.

10. WITCHES OF EAST END - KILLIAN & FREYA & DASH

11

Seriál, který je žhavou novinkou televizní stanice Lifetime, která tento týden odvysílala v USA svou pátou část a přesto mnohým z Vás může přijít proč, že tu jsou? Hned odpovím, protože tolik napětí, které panuje mezi touto trojicí skutečně často nevidíte, obzvláště, když mluvíme teprve o pěti epizodách. Horkotěžko soudit, jak se tohle bude vyvíjet, ale jak v případě OUAT se máme na co těšit o tom není pochyb.

Ideální pár:

Utvořit dokonalý pár za to není žádný problém, Killian a Freya, tam to prostě jiskří, tak, že kvetou rostliny, květy mění barvy, tříští se skleničky a to není zdaleka všechno. Navíc Killian a Freya se k sobě hodí, vždyť se na ně podívejte.

Tak co našli jste tady svůj oblíbený trojúhelník? Nebo Vám snad nějaký schází? 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře