Info o Ravenswoodu

3. únor 2014 | 17.56 |

Everything-We-Know-About-Raven

RAVENSWOOD

Seriál Ravenswood je spin-off seriálu Pretty Little Liars (Prolhané krásky). 

Městečko Ravenswood už na první pohled vypadá hodně záhadně a když v něm žijete platí to dvojnásob. Naše čtyři přítelkyně Aria, Spencer, Hanna a Emily tohle městečko moc dobře znají a my diváci také především z poslední šokující Halloweenské epizody, přesně v téhle epizodě se totiž Caleb vydává za Hannou do Ravenswoodu, při cestě autobusem se seznamuje s krásnou Mirandou, která se vydává za svým jediným příbuzným o kterém se právě dozvěděla. V Ravenswoodu se jejich cesty rozchází. Miranda, Hannu vyspobodí z telefonní budky a díky tomu se opět setkává s Calebem. Hanna, Caleba požádá aby zůstal ve městě a dal pozor na Mirandu. 

Brzy Caleb s Mirandou odhalí tajemství města, které není příliš povzbudivé. Za pomoci mladé novinářky Remi a dvojčat Matta a Olivii se snaží odhlait záhadu, která by jim zachránila život a to doslova.

POSTAVY

CALEB RIVERS (TYLER BLACKBURN)

Ravenswood-promo-005

Caleb je mladý, chytrý kluk, který to v životě neměl jednoduché. Jako sirotek cestoval od jednoho pěstouna ke druhému a tak má velké problémy s důvěrou. Mezi jeho zájmy patří hlavně počítače a tak není divů, že si přivydělával jako hacker. Caleb to nevzdal a vydal se hledat svou matku, kterou skutečně našel a štěstí mu přálo a našel i svého otce, který jak se ukázalo se vydával za jeho strýce.

MIRANDA COLLINS (Nicole Anderson)

ravenswood-promo-003

Miranda má mnoho společného s Calebem i ona vyrůstala u pěstounů, protože její rodiče zemřeli při nehodě. Je chytrá, vnímavá a když se dozví o své jediné rodině v Ravenswoodu vydává se poznat svého jediného žijícího příbuzného - strýce. 

REMY BEAUMONT ( Britne Oldford)

ravenswood-promo-001

Remy je rodák Ravenswoodu, její otec vlastní místní noviny ve kterých Remy pracuje. Remy je inteligentní dívka, která ráda pomáhá druhým. Miluje svého přítele Luka, jenže její otec z tohoto vztahu není zrovna nadšený.

LUKE MATHESON (Brett Dier)

ravenswood-promo-002

Luke je hodně impulzivní a život se mu zkomplikoval poté co někdo zabij jeho otce a aby toho nebylo málo hlavní podezřelá je jeho matka. Ve škole to tedy nemá jednoduché ostatně Ravenswood je malé město a tak všichni ví o všech. Luke chodí s Remy a má starší sestru, ale jen o několik málo sekund, protože jsou dvojčata.

OLIVIA MATHESON (Merritt Patterson)

stažený soubor

Olivia je citlivá dívka, která stále prožívá smrt svého otce, moc tomu nepomáhá ani to, že jejich rodina je stále v centru pozornosti, protože Olivia by raději tu pozitivní pozornost a záleží jí především na rodině a na tom, aby byla královnou ročníku, většinu času tráví s kamarádkou a svým přítelem.

VEDLEJŠÍ POSTAVY

RAYMOND COLLINS (Steven Cabral)

Tumblr_mtpoviC5hV1sqeqago1_128

CARLA GRUNWALD (Meg Foster)

tumblr_mpp5otZAV81s7j1bgo1_r3_

ROCHELLE MATHISON (Laura Allen)

321126-Laura_Allen

DILLON (Luke Benward)

ravenswood-luke-benward

TESS HAMILTON (Haley Lu Richardson)

haleyLuRichardson-215x300

ZACHARY SPRINGER (Brock Kelly)

nm1965968

Brzy doplním info o všech dílech, které byly odvysílány. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře