Ravenswood S01E01

3. únor 2014 | 21.42 |

Everything-We-Know-About-Raven

RAVENSWOOD

Rekapitulace S01E01 Pilot

S Calebem a Mirandou se opět setkáváme a to na stejném místě na kterém skončili v Halloweenské epizodě PLL, kdy našli své tváře na náhrobcích na hřbitově. Miranda se vydává za svým strýcem, jenže jejich setkání nedopadne tak jak by si představovala, strýc není zrovna nadšený z jejího příjezdu a snaží se Calaba přesvědčit, aby Miranda odjela. Caleb se naopak snaží s Collinse získat odpověďi na to, jak je možné, že na hřbitově našli své náhrobky. Miranda začíná cítit, že v domě, kde žije její strýc není něco v pořádku. Caleb hledá ony náhrobky, jenže ty záhadně zmizely, mezitím potkává Luka a Olivii, kteří se snaží odstranit postříkaný náhrobek svého otce. 

Caleb se setkává s Remy, která pracuje v místních novinách a ona se snaží Calebovi pomoct při jeho hledání. Při jejich rozhovoru je vyruší Luke, který se začne prát se svým spolužákem Springrem, který si z něj utahuje kvůli kvůli vraždě jeho otce. Miranda začíná tušit, že jí někdo nebo spíš něco sleduje. Doma u Remy je to napjaté, její matka se vrátila z Afghanistánu jako jediná, která přežila útok a otec na Remy tlačí, aby se přestala vídat s Lukem. 

Caleb nevěří Mirandiným řečem o tom, že je někdo sleduje, ale sám na vlastní kůži zakusí podivnost., něco se ho snaží utopit ve vaně, i když v místnosti nikdo není, ale on podezírá strýce Mirandy a tak se s Mirandou chystají na odjezd z Ravenswoodu. Remy se vydala do redakce hledat něco o Calebovi, ale narazila pouze na články o smrti 5-ti studentů. Setkání s Remy, Calebem a Mirandou přináší ovoce, protože našli své podobizny ve starých novinách a přivádí je to opět k 5-ti mladých lidem, kteří zemřeli, je to snad náhoda?

Po cestě domů jim Remy vysvětluje proč šla do redakce. Její matka jako jediná přežila útok na jejich základnu a pokládá si stále otázku, proč ona jediná přežila. Proto Remy vysvětluje, že si myslí, že Miranda a Caleb, by toho mohli být součástí, protože již v minulosti se něco podobného stalo, po cestě domů narazí na Luka a Olivii, kteří se k nim připojí jenže jejich cesta neskončí příliš dobře. 

Hudba z epizody

Civil Wars - The One That Got  Away

Big Deal - In Your Car 

 Lights On - We Live Underground 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře