Ravenswood S01E02

3. únor 2014 | 22.48 |

Everything-We-Know-About-Raven

RAVENSWOOD

Rekapitulace S01E02 Death and the Maiden

Poté co Miranda vytrhla volant Remy z ruky se auto zřítilo do vody, všichni jsou převezeni do nemocnice jenže Miranda to jediná z nich nepřežila. Collins požádá Calaba, aby u něj zůstal a ve snu se Calebovi zjeví Miranda, která mu chce ukázat, co se na tom mostě vlastně stalo a žádá ho o to, aby našel její batoh s věcmi. Remy opět začíná s hledáním a stále naráží na úmrtí pěti lidí. Calebovi se začínají v domě dít divné věci. 

Luke najde dopis svého otce a díky tomu si začne myslet, že jeho otce matka podváděla. Caleb jde za Remy s žádostí o pomoc a tak se společně vydávají na vrakoviště pro Mirandiny věci. Luke, Remy odrazuje od toho, aby se scházela s Calebem. Lukovi se stane malá nehoda v posilovně. Caleb s Remy jsou na vrakoviště, kde Remy vysvětluje, že úmrtí pěti lidí se stále opakuje a, že možná to je důvod proč Miranda zemřela. Remy málem přejede auto, když se prochází po silnici, protože je náměsíčná. 

Caleb začne procházet Mirandiny věci, když narazí na dopis, který Miranda dostala od své matky, začne ho nahlas číst a najednou se tam zjeví Miranda. Caleb si myslí, že je živá, ale ona mu vysvětluje, že tak to není, ale že je skutečně mrtvá. Hlavní otázkou je, když je Miranda mrtvá, jak je možné, že je v domě?

Hudba z epizody

Sarah Blasco - Out Here On My Own

 Karmina - Lights On 

Uriah - V for Vengeance 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře