Ravenswood S01E03

3. únor 2014 | 23.40 |

Everything-We-Know-About-Raven

RAVENSWOOD

Rekapitulace S01E03 Believe

Collins chystá Mirandu na poslední rozloučení a ustřihne jí pramen vlasů. Na pohřbu se objeví Luke společně s Olivií a samozřejmě nechybí Remy. Olivia u hrobu svého otce vidí neznámou mladou blondýnku.  Olivia s Lukem stále řeší problémy s policií, kteří se snaží hledat vraha jejich otce a hlavním podezřelým je jejich matka. Calem se chystá za Remy i s Mirandou jenže ta nemůže opustit pozemek. Remy se snaží ostatním vysvětlit, že to co se stalo Mirandě nebyla náhoda a, že měli umřít všichni čtyři jenže Luke tomu nevěří a Olivia má plnou hlavu jisté mladé ženy Abby, která mohla být milenkou jejich otce a tak se jde pátrat. S touto záhadou jim pomáhá jejich matka, která jim prozradí, že Abby byla na střední škole přítelkyně jejich otce, ale že už je 20 let mrtvá. 

Collins nabídne Calabovi místo k přespání ve vedlejší budově jeho domu, Caleb může zůstat, když mu sem tam s něčím vypomůže. Miranda se v domě setkává s nepřítelskými duchy. Olivia hledá Abby, díky ročence zjistí, že právě ona byla jednou z obětí požáru ve škole při kterém umřeli další čtyři studenti. Vydává se na místo, kde se to stalo, když náhle uvidí ducha Abigail. Při návratu domů se svěří Lukovi o Abby a myslí si, že její otec se s ní snažil spojit a to teď přesně dělá Abby, Olivii. Luke téhle teorii nevěří. 

Všichni čtyři se sejdou s Calebem a ten jim řekne, že vidá Mirandu, Remy s Olivií mu věří. Všichni se snaží spojit s duchem Abby, Miranda je od toho odrazuje. Seance se trochu zvrtne díky nepřítelským duchům, Abby jim prozradí pouze dvě slova, smlouva pěti a v ten moment všichni vidí Mirandu. 

Hudba z epizody 

Phildel - Afraid of the Dark 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře