Ravenswood S01E06

5. únor 2014 | 15.48 |

Everything-We-Know-About-Raven

RAVENSWOOD

Rekapitulace S01E06 Revival

V roce 1917 byla podepsána tajná dohoda a od té doby žádný voják z Ravenswoodu nezemřel během boje. A za jakou cenu? Pět maldých lidí musí zemřít. Pět za každou válku. Jenže zatím je mrtvá pouze Miranda a to se má samozřejmě změnit. V úvodu se ocitáme v roce 1917, kdy se setkáváme s původním Calebem a původní Mirandou, kteří tajně odposlouchávají zasedání rady na tomto zasedání se poprvé setkáváme s Ester a Thomasem, které naše čtyřka našla mrtvé. Ester byla matkou Mirandy a Thomas otcem Calaba. Kazatel podněcoval členy rady k podepsání Smlouvy. Miranda ztratila opět právo opouštět dům a to protože její strýc jí odstřihl další pramen vlasů. Při hledání narazí Pětka na medailonek, který ukrývá fotografii malého dítěte,

Olivia s Lukem jdou domů a místo jejich matky na ně doma čeká Ray Collins, pěkná to návštěva. Oba sourozenci s Collinse nejsou zrovna nadšení a z toho, že se motá okolo jejich matky už vůbec ne. Caleb se vrátíl z Rosewoodu, kde se rozešel s Hannou, Miranda se na Calaba zlobí, že Hanně neřekl pravdu a ona si teď myslí, že za rozchodem stojí právě Miranda. Remy se opět potýká s nočními můrami a rozhodne se o tom promluvit s mámou. Olivia, Mirandě prozradí něco málo o jejich vztahu s Dillonem a o tom, že s ním ještě nespala. Caleb si zase chlapsky pokecá s Lukem o tom co cítil, když se ho Miranda dotkla, když skoro umřel. 

Miranda se snaží zjistit, kde je sklenice s jejími vlasy a kam jinam jít než za paní Grunwaldovou, díky tomu zjistí, že paní G. chrání nějaký duch. Remy ve spánku navštěvuje místo, kde byla uzavřena smlouva a tak se Pětka rozhodne Remy nechat usnout a doufají, že je na to místo sama dovede. Dillon mezitím přátelí se zlou Alex, takže na Dillona jako ideální partnera můžeme rychle zapomenout. 

Luke spolu s Calebem sledují Remy, která jako jediná vidí co se v roce 1917 stalo vidí muže, kteří podepisují smlouvu  následně sleduje kazatele, který někomu v kočáře předává dýku a smlouvu. Na kočáře je napsáno Hinchley, Trimbull a Colins. Kluci se metizím potýkají se strašákem. 

Olivia trávila celou noc s Dillonem a po cestě domů vidíme, jak se Olivia usmívá, Dillon také, ale on se směje na malou Max, která si s úsměvem na rtech jí svojí zmrzlinu. 

1

Hudba z epizody

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře