Ravenswood S01E07

5. únor 2014 | 17.15 |

Everything-We-Know-About-Raven

RAVENSWOOD

Rekapitulace S01E07 Home Is Where the Heart Is

Luke přijde domů a narazí tam opět na záhadného Raye Collinse, který si v jednu hodinu ráno dává s jeho matkou Rochelle kávu. V domě Rochelle se ráno objeví policie s tím, že mají nové povolení k prohlídce a před domem najdou trojhranný nůž, kterým byl zabit starosta ( tedy manžel Rochelle a otec Luka a Olivie). Rochelle zatknou a stejně tak Luka, který bránil svou matku. Miranda se snaží ohalit, kdo je záhadný duch, který se pohybuje okolo paní Grunwaldové. Za Calebem přijel jeho otec Jamie, který mu přišel dávat otcovské rady co se týče Hanny a samozřejmě také protože jejich jediný příbuzný Henry jim zanechal dům. 

Remy stále kreslí, to co viděla ve snu a díkytomu si začne její otec dělat starosti. Olivia má problém se spojit s Dillonem. Luke ve vězení potká muže, který s ním sdílí celu, který mu řekne: Neměli jste to vidět!. Olivia se opět začíná stýskat se svou přítelkyní Tess, která se rozešla se svým přítelem Springrem, kvůli tomu aby Olivii dokázala, že o její přátelství skutečně stojí. Remyin otec navrhuje, aby opět navštívila lékaře kvůli problémům se spánkem. Caleb se dohaduje se svým otcem, který na něj tlačí, aby se dal dohromady opět s Hannou, Caleb se ho snaží odehnat aby ho uchránil od pravdy, která není nijak povzbudivá, jak víme.

Miranda se dozvídá, kdo je duch, který hlídá paní G. je to její matka, která porodila velmi mladá a zemřela kvůli Smlouvě pěti. Ray Collins dostane Rochelle z vězení, což se nelíbí Olivii, která si stále myslí, že za vraždou otce možná stojí právě Collins. Remy se rozhodne navštívit lékaře poté co se pokusí zabít Luka a zraní svého otce. Na cestě domů sleduje Olivii, Springer, který se jí vyptává na Dillona varuje jí před ním. Olivia, Springra zraní a povede se jí utéct, jenže Springre běží za ní a v ten moment ho srazí auto, které řídí Tess. Že by náhoda?

Beatrice, duch paní G. přinese Mirandě sklenici s jejími vlasy se slovy Zmiz a nech nás být. 

i6k3

Hudba z epizody

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře