Ravenswood S01E08

5. únor 2014 | 17.50 |

Everything-We-Know-About-Raven

RAVENSWOOD

Rekapitulace S01E08 I´ll Sleep When I´m Dead

Miranda má opět svou skleničku s vlasy a váhá nad jejím otevřením, Caleb se strachuje, že když to udělala naposledy nedopadlo to příliš dobře. Miranda má obavy, aby jí Collins znovu neuvěznil jako tomu bylo už několikrát a Caleb se rozhodne Collinse konfrontovat. Remy se zapisuje na klinice, kde se budou snažit odhalit co stojí za jejími sny a proč je náměsíčná, Luke jí tam samozřejmě dělá společnost. Olivia tráví veškerý čas s Tess a stále se nemůže dovolat Dillonovi. 

Duch, zřejmě Beatrice, ale kdo ví, v pokoji Calaba vypálí na zdi nápis Neviditelné síly, což je název knihy, kterou napsal muž po kterém je pojmenovaná ravenswoodská škola a jediný výtisk, který je se nachází právě ve škole a to v kanceláři místního učitele pana Price (se kterým jsme se už měli šanci seznámit). Bohužel Price se knihy jen tak nevzdá a tak Caleb s Mirandou odchází s prázdnou. 

Remy se na klinice dozvídá, že už jako malá, když se na klinice léčila, kreslila muže s nožem v ruce. To jako náhoda nevypadá! Ve svých dnech se Remy dostává do svého pokoje, kde poprvé setkává s kazatelem. Ve spánku se setkává s kazatelem tváří v tvář a proto se toho rozhodne využít. Jenže to jí může stát život. Miranda se proto rozhodne Remy zachránit ze spárů tajemného Kazatele. 

Olivia se vydává do nemocnice za Springerem, jenže jí v tom zabrání jeho matka, nakonec se jí povede proniknout do pokoje a vezme si Springerův telefon. Olivia je víc jak překvapená, když se v nemocnici objevuje záhadný Ray Collins.  Springer se probouzí a prozrazuje Olivii, že ho někdo přinutil zakopat nůž na zahradě jejich domu a kdo, že je ten padouch? Dillon!

3316962_big

Hudba z epizody

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře