Ravenswood S01E09

5. únor 2014 | 20.51 |

Everything-We-Know-About-Raven

RAVENSWOOD

Rekapitulace S01E09 Along Came a Spider

Rochelle sice byla na svobodě, ale ne na dlouho a tak se dostala znovu za mříže. Luke se hádá s Olivií kvůli Dillonovi, který záhadně zmizel. Caleb se chystá na první den do nové školy, Miranda ho doprovází, i když on je z toho nesvůj. Caleb se ve škole setkává s panem Pricem, který se ptá  na jeho práci na hřbitově a varuje ho před Collinsem. Vypráví mu o tom jak ho Collins nepustil do kaple, která se nachází na pozemku. 

Luke se svěřuje Remy ohledně toho co Springer řekl jeho sestře a Remy se rozhodne pomoct a vydá se za Springerem. Od něj se dozvídá pouze to, že Dillon nikam neodjel, ale že byl celou dobu v Ravenswoodu.  Na scéně se objevuje Dillon s historkou, jak mu rodiče zabavili mobil a poslali ho do křesťanského tábora. Olivia mu na historku sice skočí, ale Luke tomu nevěří ani za mák. Díky tomu se sourozenci začnou dohadovat mnohem víc. 

Miranda se vydává po stopách Collinse, který šel do vězení za Rochelle a chce jí pomoci z vězení. Je sama překvapená z chování svého strýce, který snad poprvé nevypadá jako někdo zlý, to co viděla poví Olivii a řekne jí, aby nechala Collinse, aby dostal její mámu z vězení. Caleb se vydává do kanceláře strýčka Collinse a hledá klíč, který by ho dostal do kaple. Při odchodu ho, ale zlý duchové nechtějí pustit a tak se Caleb ocitá v nebezpečí. Miranda a Caleb se dostávají do kaple, která vypadá jako každá jiná, jenže ukrývá tajemství v podobě šesti jmen - Scudder, Dalton. Sanders, Watterman, Rivers a Baker. Otázkou je proč tam je šest jmen, když je to Smlouva pěti a proč je tam pouze jméno Rivers a není tam Remyino, Lukovo, Oliviino a ani Mirandino jméno?

Luke uhodí na Dillona v šatnách a dozvídá se pouze to, že mu nemůže ublížit protože má jistou ochranu, dostal se z té smlouvy a Luke prý může taky. Dillonova rada zní: Nabídni někoho o koho doopravdy stojí. A tak už víme, proč je Olivia na seznamu. Při cestě domu Remy uvidí Collinse který sedí v autě s Dillonem.

Na začátku dílu máme možnost vidět neznámou ženu, kterou v tomto díle uvidíme ještě jednou. Kdo pak to asi je? 

IHlSxWKzAO

Hudba z epizody

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře