Info o S.H.I.E.L.D.

6. únor 2014 | 23.08 |

marvels-agents-of-shield

AGENTS OF S.H.I.E.L.D.

Pokud jste příznivci komiksových hrdinů jako je Thor, Iron-man či Avengers tak byste si tento seriál neměli nechat ujít, kromě toho na právě již zmiňované Avengers právě tento seriál navazuje. Pokud si vzpomínáte agent Coulson byl zabit právě v Avengers a mnozí fanoušci stejně jako já se s touto ztrátou nemohli smířit a tak tu máme Agents od S.H.I.E.L.D. kde je Phil Coulson jednou z hlavních postav a samozřejmě to přináší řadu otázek, jak je možné, že Coulson žije?

Agenti S.H.I.E.L.D.u řeší řadu věcí, především se specializují na lidi, kteří mají jisté schopnosti a jsou rizikem pro sebe i pro své okolí. 

POSTAVY

PHIL COULSON (Clark Gregg)

01-Phil-Coulson-0dd85317915862

Coulson je prostě Coulson. Je jednička ve své práci, vše bere hrozně vážně a svou práci miluje, vždyť za ní položil život nebo snad ne?

MELINDA MAY (Ming-Na Wen)

01-Melinda-May-edd25b7298344dc

May je specialistou na bojová umění a především také vynikající pilotka. Díky Coulsonovi je opět v akci, i přes to, že díky své minulosti raději pracuje v kanceláři.  May je loajální a především nebezpečná (co se týče nepřátel), příliš toho nenamluví a s věcmi se nepáře. 

GRANT WARD (Brett Dalton)

02-Grant-Ward-d167cfacefb7d84e

Ward je disciplinovaný agent, který rád dává najevo své umění v boji či střelbě to z něj dělá prvotřídního agenta, ale vycházet s lidmi mu příliš nejde.

JEMMA SIMMONS (Elizabeth Henstridge)

04-Simmons-d97a03ae4b3df384817

Simmons je mladá, talentovaná biochemička, která na svého parťáka Fitze nedá dopustit. Je nejmladším členem S.H.I.E.L.D.u (spolu s Fitzem) se kterým chodila na školu. Je velmi inteligentní a přesto skromná. Jemma nikdy nic nevzdá a je velmi přátelská.

LEO FITZ (Ian De Caestecker)

03-Leo-Fitzsimmons-30d818799af

Fitz je inženýrem, který má tak trochu problém s obyčejnou konverzací, žije především svými hračkami, které sám vyrábí a samozřejmě těžko by se obešel bez Jemmy.

SKYE (Chloe Bennet)

05-Skye-a0d3ce7dcd5bf9a5789407

Sky je hacker, který nenávidí tajné organizace jako je S.H.I.E.L.D. nakonec ovšem zjistí, že agenti nejsou vůbec špatní. Sky je impulzivní což jí někdy dostává do prekérních až smrtelných nebezpečí. V životě to neměla zrovna jednoduché a i přesto věří v dobro. 

images (1)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře