American Horror Story

25. listopad 2011 | 15.15 |

Už to bude nějaká doba co jsem tady nebyla a tak protože v poslední době je mnoho nových seriálů tak mě napadlo se o nějakých zmínit, především o těch, které si to zaslouží.

AHS

AMERICAN HORROR STORY

Ač příběh se Vám může zdát otřepaný stejně jako je tomu u hororových filmů, ale to je jeden velký OMYL. Amercian Horror Story toho nabízí mnohem více než laciné hororové prvky. Americká rodinka se přestěhuje do nového domu, který je tak trochu strašidelný, za několik let se v něm událo mnoho nehezkých událostí. Manželský pár právě překovává manželovu nevěru a dopsívající dcera, která se s problémem vypořádá po svém. Seriál se může pyšnit nejen zajímavým zpracováním, které je inspirováno skutečnými událostmi, ale také hereckým obsazením. V AHS můžete vidět například Jessicu Lange, Dylana McDermotta, Denise OHaru a mnoho dalších. AHS je zajímavý, napínavý seriál, který Vás přiková k obrazovce a po skončení žadoníte, aby běžel už další díl.

Pro svou úspěšnost seriál získal svou druhou řadu, ve které se bude rozhodně na co koukat.  Seriál, který můžete vidět v originálním změní s titulky a můžete se na něj těšit vždy v čtvrtek, kdy je vysílán v USA. 

Více se o seriálu nebudu rozepisovat, záleží čistě na Vás jestli si ho pustíte nebo ne, ale zaručeně se nebudete nudit.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře