Ravenswood S01E10

8. únor 2014 | 23.28 |

Everything-We-Know-About-Raven

RAVENSWOOD

Rekapitulace S01E10 My Haunted Heart

Caleb společně s Lukem, Remy a Olivií řeší to co viděla Remy, sraz Collinse s Dillonem a také ducha mladíka, který se jí zjevil, náhle jim rozhovor přeruší nevítaná návštěva z Rosewoodu, Hanna, která přijela za Calebem a především, aby si promluvila s Mirandou. Caleb je tedy nucen Hanně říct, že je Miranda mrtvá, ta je z toho v šoku, ale ne víc jak z toho, když jí Caleb řekne, že Mirandu vídá, že má nedořešené věci se svým strýcem se kterými jí právě Caleb pomáhá, Hanna tomu nevěří a odchází, jde do kavárny, kde naráží na paní Grunwaldovou, díky rozhovoru s ní se Hanna rozhodne vyslechnout. Hanna se v parku setkává s malou dívkou Max, která jí chce něco ukázat přeruší jí Caleb, který se snaží Hannu odtáhnout od Max co nejdál. 

Calaba. Remy, Luke a Olivia hledají informace o mrtvém, který je zavede do otcovi kanceláře, kde jim ukáže, kdo a jak byl zabit jejich otec. Dillon mezitím unese Remy a tím se všichni dotávají do chrámu, kde se objeví kazatel, který se snaží Mirandu opět vrátit k životu, protože ona pětka musí zemřít najednou. Na místě se objevuje Collins, který zachraňuje situaci a nabízí Kazateli duši někoho jiného, Kazatel přijímá. Ona duše patří původnímu Riversovi. Miranda sleduje Calabe, který se loučí s Hannou, smutně odchází, když se vedle ní zjeví původní Caleb. 

Poslední díl této sezóny, není jisté, kdy a zda se Ravenswood vrátí a tak nám co na seriál koukáme nezbývá než doufat, že se vrátí a to velmi brzy. O novinách Vás budu opět informovat v této rubrice, která je věnována seriálu.

ifaojfa

Hudba z epizody

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře