Agents of S.H.I.E.L.D. S01E02

8. únor 2014 | 23.04 |

agents

AGENTS OF S.H.I.E.L.D.

Rekapitulace S01E02 0-8-4

V předchozím díle jsme se dozvěděli, že se agenti chystají na misi s názvem 0-8-4 a to je přesně čeká v této druhé epizodě. 0-8-4 může být cokoliv, ale co víme jistě, že se jedná o předmět neznámého původu, který musí zajistit právě agenti S.H.I.E.L.D.u proto se vydávají do Peru, přeci jen Coulson má s 0-8-4 již zkušenosti (jednalo se o kladivo boha Thora). Sky se přidává do týmu, agent Ward z toho nadšení není oproti tomu Simmons a Fitz si novou tvář užívají.

Při hledání v Peru se Coulson znovu shledá se svou starou známou Camillou Reyes. Fitz přijde na to, že předmět, který nalezli je Teserakt, jedná se o předmět, který má obrovskou energii. Tato energie pochází s Asgardu, což jak jistě víte je místo odkud pochází Thor, ale co víc teserakt byl kdysi objeven organizací HYDRA  v jejímž čele stál důstojník Johann Schmidt později znám pod jménem Red Skull se kterým jste se mohli setkat ve snímku Kapitán Amerika. 

Kvůli nepokojům které jsou v Peru jsou agenti spolu s Camillou a její jednotkou se vrátit do letadla. Simmons společně s Fitzem musí zajistit předmět, který je velmi nestabilní a tak může vybuchnout kdykoliv. Camille chce teserakt a tak se zmocní letadla. Tým je v bryndě a nezbyde nic jiného než zahodit neshody a spolupracovat. Skye se dopustí zrady a stále pokračuje ve svém působení v Přílivu, což asi nemůže být žádným překvapením. A jako bonus se v téhle epizodě, tedy na jejím konci setkáme se samotným ředitelem Furym, kterého opět dobře známe z marvelovských filmů. Doufejme, že jeho účasti se dočkáme častěji a snad nás navštíví i další nám již dobře známé postavy. 

474849

images (1)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře