Agents of S.H.I.E.L.D. S01E03

9. únor 2014 | 19.28 |

agents

AGENTS OF S.H.I.E.L.D.

Rekapitulace S01E03 The Asset

Agent Ward začíná trénovat Skye, aby byla připravená, když přijde na akci. Coulsonův tým je povolán, aby zachránil fyzika Franklina Hall, který byl unesen. Franklin Hall byl tzv. Přínos, což znamená to, že je součástí S.H.I.E.L.D.u.  Zlato, které tým najde je dovede k muži jménem Ian Quinn a tak se k šanci dostává Skye. Gravitonium je vzácný prvek, pro přiznivce komiksů tenhle prvek není žádnou neznámou. Dozvídáme se i něco z minulosti agenta Warda.

Skye se setkává s Quinnem, který její práci v Přílivu velmi podporuje, vždyť on sám je zarputilý aktivista co se vlády týče. Skye se tedy konečně dostane možnosti zradit S.H.I.E.L.D. nakonec tuto příležitost opouští, ale jestli natrvalo to je otázkou. Coulson se vydává zachránit Hall nakonec, ale zjišťuje, že Hall zachraňovat vůbec nepotřebuje. Quinn postavil obří gravitační generátor a Hall se ho snaží zneškodnit. Coulsonovi nezbývá než Hallovi tomuto rozhodnutí zabránit. 

Stanice ABC nám tedy ukázala, jak se zrodil zloduch, kterého komiksový nadšenci znají pod jménem Graviton (dříve Franklin Hall).

53

5150

images (1)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře