Agents of S.H.I.E.L.D. S01E05

9. únor 2014 | 21.56 |

agents

AGENTS OF S.H.I.E.L.D.

Rekapitulace S01E05 Girl in the Flower Dress

Agenti mají nový úkol, tentokrát se jedná o zmizení jistého Chana Ho Yina, pouliční bavič, který u sebe objevil pyrotechnické schopnosti, Chan dříve bydlel u jaderné elektrárny, která shořela, tak je možné, že ke svým schopnostem přišel díky výbuchu. Chan byl unesel jistou ženou v květovaných šatech, která se jmenuje Raina a snaží se Chanovi údajně pomoct. Tým potřebuje počítačové schopnosti Skye, která je zavede k hackerovi jménem Miles Lydon a tak se vydávají po jeho stopách. Miles, jak se dozvídáme je přítelem Skye a samozřejmě in on je v Přílivu. Skye je ovšem Coulsonem odhalena a celý tým je z její zrady zklamán. Miles prozradí, že ho navštívila žena v květovaných šatech a chtěla po něm, aby se naboural do S.H.I.E.L.D.u.

Riana se rozhodla použít sérum Extrémis na Chana, opět se tedy setkáváme s doktorkou, kterou jsme mohli vidět v prvním díle, která pracuje pro Stonožku. May a Coulson se vydávají zachránit Chana. Jak víme z předchozích dílů, sérum je silně nestabilní a tak se Chana nepodaří zachránit. Skye po zklamání, které jí připravil její přítel zůstává v S.H.I.E.L.D.u a svěřuje se Coulsonovi proč se infiltrovala do S.H.I.E.L.D.u a proč se přidala k Přílivu, aby zjistila pravdu o svých rodičích. Coulson se rozhodne Skye pomoci s jejím hledáním. 

Ve finální scéně padně jméno Jasnovidec, v komiksem byste takové jméno hledali marně, takže snad se brzy dozvíme, kdo tento záhadný Jasnovidec vlastně je. 

V tomto díle jsme mohli vidět zrod komiksové postavy Scorche a samozřejmě také jeho zánik. Tato postava v komiksech sice je, ale jeho účast nebyla nikdy dost velká a stejně tomu bylo i tady. Záhadná dáma v květovaných šatech, ta by se v komiksech hledala také špatně oproti tomu ženu se jménem Raina byste tam našli, i když nevypadá, tak docela jako Raina, kterou nám tvůrci seriálu představili, tak uvidíme, jakou budoucnost tato postava v seriálu bude mít.

565758

images (1)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře