Agents of S.H.I.E.L.D. S01E06

9. únor 2014 | 22.57 |

agents

AGENTS OF S.H.I.E.L.D.

Rekapitulace S01E06 FZZT

S.H.I.E.L.D. má další úkol, odhalit co se stalo muži v lese. Do muže uhodila statická elektřina, která ovšem měla mnohem větší sílu, muži to usmažilo mozek. Simmons a Fitz se snaží přijít co za tím stojí.  Tuto energii tým zaznamenal znovu a tak se vydávají na místo, tam ovšem naleznou pouze další tělo, které je na tom stejně jako to první. Skye najde fotografii na které jsou muži, kteří byli zavražděni?Kromě toho, že se oběti znali mají společné ještě to, že byli v New Yorku po bitvě, kterou jsme mohli vidět ve snímku Avengers. Coulson se vydává do hasičské stanice, kde oba muži pracovali, naráží tam na muže, který je silně podezřelí a následně najsou helmu Čitauri.Helma je silně nebezpečná je totiž zdrojem mimozemského viru. 

Simmons a Fitz jsou pověřeni najít lék. Simmons zjistí, že se virus může přenášet z člověka na člověka, ale nikoliv klasickými jevy, ale pouze elektrickým šokem a sama Simmons se náhle ocitá v nebezpečí a najen ona, protože může zničit celé letadlo. Nalezení antiséra je teď nevyhnutelné. Fitz bude Jemmě oporou jako nikdy předtím, jenže anitsérum ne a ne vytvořit a tak se Simmons rozhodne zakročit. Coulsona čeká vyšetření, které prokáže pouze to, že je zdraví jako rybička, ale tomu nechce věřit, protože se cítí jinak. 

V tomto díle uvidíme i agenta Blaka, kterého jste mohli vidět v Item 47, což byl krátkometrážní snímek, který se věnoval údálosti po bitvě v New Yorku, kterou způsobil bratra Thora, Loki. Agenti S.H.I.E.L.D.u měli totiž za úkol najít všech 47 předmětů, které zůstali v NY a samozřejmě se nesmí dostat do nesprávných rukou, lépe řečeno do žádných rukou. 

5960

images (1)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře