Agents of S.H.I.E.L.D. S01E07

10. únor 2014 | 00.00 |

agents

AGENTS OF S.H.I.E.L.D.

Rekapitulace S01E07 The Hub

V tomto díle navštívíle  the Hub nebo jak tomu říkáme u nás Uzel. Skye je natěšená, že se konečně dozví něco o svých rodičích. Úkol je jasný zneškodnit zbraň, kterou vlastní nepřátelé a tak je povolán Ward a Fitz. Mise je tajná a tak nikdo z týmu samozřejmě kromě Coulsona nemají tušení o tom co se děje.Skye se to rozhodne zjistit jenže nemá přístup, takže potřebuje pomoct Simmons. Zjišťuje, že Ward a Fitz byli posláni na vražednou misi. Díky tomu nastane malá hádka mezi agentkou Victorii Hand a Coulsonem a tak se Coulson rozhodne jednat na vlastní pěst a své dva agenty zachránit. 

Coulson zjistil informace o Skye, nebo spíše o někom kdo jí zanechal v sirotčinci, že se jednalo o agentku S.H.I.E.L.D.u, přesto si Coulson něco nechá pro sebe a žádná May , aby mu pomohla zjistit co se stalo. Jistě jste si všimli, že kdykoliv se kdokoliv zmíní o Tahiti, Coulson okamžitě dodává, že je to kouzelné místo. Je to bezpochyby podezřelé a co víc, i Coulsonovi to už přijde nenormální, proto chce záznamy o svém zotavení, jenže zjišťuje, že k nim nemá přístup a povolení může dostat od ředitele Furyho. Záhadné zmrtvýchvstání je čím dál tím zajímavější. 


Opět se v tomto díle setkáme se známou tváří, agent Sitwell, které jsme měli možnost vidět v Avengers v Thorovi a i ve dvou krátkometrážních filmech Item 47 a The Consultant a s jeho postavou se setkáme i v novém díle Kapitána Ameriky, který má přijít do kin začátkem dubna tohoto roku. Druhou postavou je agentka Victoria Hand, kterou zde sice vidíme poprvé, ale v komiksové podobě je velmi známa. V tomto díle dokonce padla dost známá jména jako Burton což je Hawkeye a Natasha Romanoff tuto dvojci známe z Avengers. 

á. 636162

images (1)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře