Agents of S.H.I.E.L.D. S01E10

14. únor 2014 | 22.26 |

agents

AGENTS OF S.H.I.E.L.D.

Rekapitulace S01E10 The Bridge

Setkání s několika již dobře známými tvářemi seriálu. Jedním z nich je Edison Po, kterého jsme mohli vidět v páté epizodě stejně tak se setkáváme s Rainou a i s Mikem, tedy tak trochu zloduchem z pilotního dílu.  Stonožka je opět na scéně.

Edison Po byl osvobozen s vězení a hlavním úkolem je ho najít a pokud možno zatnout tipec Stonožce. A tak se na scénu dostává Mike Peterson, který se teď trénuje na agenta S.H.I.E.L.D.u a tak je povolán do služby. Skye zjistí, že Raina navštívila Poa ve vězení a tak S.H.I.E.L.D. poprvé uslyší jméno Jasnovidec. Agenti zjišťují, že Stonožka je technicky mnohem pokročilejší než S.H.I.E.L.D. Zjistíme, že jedině Po spolupracuje s Jasnovidcem a Raina toho tedy o něm moc neví ostatně stejně jako my. Raina unese syna Mike a chtějí ho vyměnit právě za Mike. Tak se dostáváme k finále dílu, kdy se agenti sejdou na mostě, ale to co mělo proběhnout hladce se mění v totální zmatek. Coulson je unesen Rainou a Mike zahyne na mostě nebo ne? Co chce Raina po Coulsonovi?

Skye stále hledá svoji rodinu a objevila agentku, která by mohla být její matka. Couslon řekne Skye, že May mu pomáhá při pátrání po její rodině, Skye chce poděkovat May za její snahu, ta jí ovšem uzemní a Skye se díky tomu začne cítit mizerně.

6869

images (1)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře