The CW obnovuje

14. únor 2014 | 23.33 |

slice_cw_logo_01

Stanice CW se rozhodla zveřejnit několik svých seriálů na které se diváci můžou těšit i v sezóně 2014-2015. O které seriály se jedná? Omrkněte to!

Prvním seriálem, který na stanici kraluje už od roku 2005 jsou Supernatural u nás je seriál znám pod jménem Lovci duchů. Dalším seriálem, který se vrátí se svou 6. řadou budou The Vampire Diaries tedy Upíří deníky a v neposlední řadě Arrow. Tyto tři stálice nejsou žádným překvapením, co se týče obnovení stejně jako novinka The Originals, která je spin-offem seriálu Upíří deníky, rodinka Původních upírů si získala své příznivce a tak se s Klausem a jeho sourozenci setkáme i v druhé řadě. Oproti tomu Reign je překvapením rozhodně příjemným. Seriál ještě než začal měl mnoho kladných ohlasů nicméně diváci si mysleli něco jiného, ale teď je tomu jinak. Mladá královna Mary zaujala a stále zajímá, protože láká stále více diváků k obrazovkám. 

vdArrow-Season-21supernatural-titleWallpaper_Reign_S01cTheOriginals

Co se týče ostatních seriálů stanice CW zatím neoznámila, kdo pro tuto sezónu končí a kdo dostane zelenou. Takže nezbývá než doufat, že právě Váš oblíbený seriál se vrátí s další řadou. 

OBNOVENÍ?

serial-hart-of-dixie

beauty-and-the-beast_670x265

the_carrie_diaries_tv_series-2

The-Tomorrow-People-Promo-Sais

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře