Podfukáři

22. únor 2014 | 23.35 |
› 

film_19007_2

NOW YOU SEE ME

Info:

Rok vzniku: 2013

Země původu: USA

Režie: Louis Leterrier

Popis:

Skupinka kouzelníků, která zamotá hlavu nejednomu policistovi. Čtyři jezdci, jak jsi kouzelníci sami přezdívají chystají tři show se kterými vyrazí dech divákům a především FBI která se je bude snažit dopadnout kvůli krádežím kterých se dopouštějí při svých tricích. 

Hlavní role:

Jesse Eisenberg: J.Daniel Atlas

Woody Harrelson: Merritt McKinney

Isla Fisher: Henley Reeves

Dave Franco: Jack Wilder

Americká lahůdka která nás zavede do světa kouzel, takže je víc, jak jasné, co divák může čekat, i když Podfukáři jsou velmi talentovaní, takže to tahání za nos si náramně užijete. Název snímku vypodívá sám o sobě čeho budeme jako diváci svědkem, přesto tento snímek vybočuje ze řady a dokáže nejen překvapit, ale také vás necelé dvě hodiny dokáže plně zabavit a vy, tak budete moct sledovat hotový herecký koncert a samozřejmě nejen ten. 

Čtyři jezdci jsou partička talentovaných kouzelníků, iluzionistů, kteří mají vlastní show, jejich práci musíte obdivovat, i když třeba nejste příznicvi kouzel, protože v tomhle případě zapomeňte na všechny kouzelníky o kterých jste kdy slyšeli. V tomto případě je velmi složité rozebírat zápletku, takže to jen tak lehce nastíním. Čtyři jezdci, kteří během jednoho večera předvedou co umí a tím na sebe upozorní, jenže to si vyslouží pozornost policie, protože čtveřice kouzelníků se rozhodne vykrást banku a to přímo během show. Tím celý kolotoč samozřejmě začíná a tak se na scéně objevuje horlivý policista v podání Marka Ruffala, který je odhodlaný čtyřku jezdců zašít na hodně dlouho. 

1158387076_1390392231

Nečekejte žádný Dokonalý trik, protože tihle Podfukáři mají svojí vlastní hlavu plnou nápadů. Film má sice necelé dvě hodiny, ale nemusíte se bát, že byste se snad ukousali nudou ba naopak dostanete prvotřídní kouzelnickou podívanou, která dokáže pokavit i někoho, kdo kouzla či iluze zrovna moc nemusí. Je to originální, zábavné a jako bonus můžeme 120 minut sledovat i herecký koncert mnoha skvělých hereckých hvězd počínaje Markem Ruffalem až po Morgana Freemana (tím to samozřejmě nekončí). Film kromě jiného disponuje i skvělou hudbou od Briana Tylere, který stojí za hudbou řady známých filmů či seriálů. 

Podfukáři dokáží okouzlit. 

Hodnocení:

Mé hodnocení: 9/10

Csfd: 74%

Fdb: 81,3%

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře