Star-Crossed

22. únor 2014 | 15.27 |

stažený soubor

Info:

Název: STAR-CROSSED

Žánr: sci-fi/romantický

Země vzniku: USA

Stanice: CW

Hlavní role:

Aimee Teegarden: Emery

Matt Lanter: Roman

Grey Damon: Grayson

Malese Jow: Julia

O co tam vlastně jde?

Příběh nás zavede do roku 2014, kdy mimozešťané navštíví planetu Zemi, aby zde žili v souladu s lidmi, jenže to tak docela nedopadne, při tomto setkání se poprvé seznamuje malý Atrian a lidská dívka o 10 let později se tahle dvojce setkává znovu, kdy Roman se svými mimozemskými přáteli přijde na místní střední školu, kde je čeká nemilé přijetí od lidí. 

4681-star-crossed-1-serie

Co od seriálu čekat?

Pokud znáte a sledujete seriály ze stanice CW tak jistě tušíte co můžete čekat, jedná se o seriál, který má spíše zaujmout teenagery, takže hlavní dějová linie je vcelku jasná - jedna velká epická láska, jenže ono to nebude tak úplně jednoduché, musíme k tomu připočíst dalšího frajera a tak tu máme klasický milostný trojúhelník. Dalo by se říct, že je to zakázaná láska, takže tak trochu Romeo a Julie sci-fi podání.

Můj názor:

Těžko soudit z prvního dílu, kam se seriál bude ubírat. Děj je sice celkem jasný, ale věřím a hlavně doufám, že diváka někdy dokáže sem tam překvapit. Co seriálu rozhodně nechybí jsou hezcí a sympatičtí lidé a také dobrá hudba. Mě osobně seriál připravil pár překvapení, ale přesto musím dodat, že nic náročného nečekejte prostě velmi jednoduchá klasická podívaná, která neurazí, ale jak říkám spíše dokáže zaujmout jistou věkovou skupinu, ale já sama do téhle kategorie dávno nepatřím, ale seriálu dávám po pilotním dílu šanci už jen kvůli samotné hlavní dvojici a uvidíme časem, jak si seriál povede, konkurence je hodně velká a divácká sledovanost neúprosná.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře