The Lying Game

26. listopad 2011 | 17.22 |

Protože jsem se před nedávnem slovem zmínila o seriálu Nine Lives of Chloe King a také s možném riziku že se nedočká druhé řady a ono tomu opravdu tak je. A proč vlastně odpověď je velmi jednoduchá po odvysílání posledního dílu Chloe přišla televice ABC Family s novým seriálem, který nese název The Lying Game a podle toho jak si vedl seriál LG tvůrci usoudili, že se jim více vyplatí právě The Lying Game. Je to škoda, ale pokud někdo z Vás tenhle seriál sledoval nemůže být zase tak úplně smutný.

keyartthel

LYING GAME

Příběh dvou dvojčat, které se navzájem naleznou není jen tak nic obyčejného a rozhodně nečekejte že se budete nudit u problémů dospívajích puberťáků. Dvě sestry Sutton a Emma se po dohadování sejdou, hlavně díky problémům které má Emma, žije u pěstounů, kteří jí nenávidí a její nevlastí bratr ji sexuálně obtěžuje, proto je nucena utéct. Kdy na scénu přichází její sestra Sutton, která je pravým opakem Emmy, je bohatá a rozmazlená lstivá a nevypočitatelná. Po sesterském shledání si vymění role, Sutton se vydává vyhledat jejich matku a Emma jde do bohaté rodinky předstírat, že je Sutton. Jenže ono předstírání sebou nese velké problémy. Nechci příběh moc rozmazávat, protože od toho je právě 10 dílů, které Vás provedou vším možným. Rodinná tajemství, která se po letech derou na povrch a tohle přesně diváka bere.

Snad právě proto nemohla uspět Chloe, protože nic podobného nenabízela a ač jsem na Chloe koukala, LG jsou trochu jiná třída a já už se nemohu dočkat stejně jako ostatní diváci, až se Sutton a Emma společně se svými přáteli i nepříteli vrátí na obrazovky. Seriál se samozřejmě dočká své druhé řady, která by měla být slibná a měla by přinést rozuzlení a samozřejmě další tajemství.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře