Pojďte si hrát

28. únor 2014 | 21.27 |

COME OUT AND PLAY

come-out-and-play

Remake španělského hororu z roku 1976

Manželský pár Beth a Francis si udělají malý výlet na ostrov. Po příjezdu zjistí, že ostrovu vládnou děti a to doslova. Mladý pár se snaží hledat místo, kde by mohli zůstat jenže hotel a všechny ostatní budovy jsou liduprázdné a dospělí lidé jsou v nedohlednu posléze se děti začnou projevovat nezvyklím způsobem začíná boj o život. 

Španělská verze byla úspěšná, já osobně nemůžu posoudit, ale hodnocení snímku hovoří za vše. Tvůrci tohoto remaku se rozhodli oživit příběh, nutno říct, že to nebylo zapotřebí, protože remake se stal zcela zbytečným a naprosto postradatelným dílem. Ve filmu figurují pouze dvě postavy a příliš mnoho nesympatických děti. Hlavní hrdinové bloudí po ostrově sem a tak, obchází jeden dům za druhým a v tomto duchu se nese celý film, takže se dost pravděpodobně ukoušete nudou. Když dostávají prostor děti očekávala jsem trochu toho napětí a akce a hlavně jedná se o horor, takže by to mělo vyvolat alespoň sem tam nějaký efekt hororu, bohužel děti to svým vražedným výrazem nevytrhnou. Mladí manželé jsou tak nesympatičtí, že si přejete, aby je Ti smradi zabili co nejdřív, ani toho se nedočkáte.

Bez přetáčené se film sledovat nedá a když budete přetáčet nemusíte se bát, že by Vám něco uniklo, protože tam nejde vůbec o nic. Nějakou pointu, proč se děti chovají jako vraždící monstra se nedozvíme, což mě naštvalo asi nejvíc! Otřesná kamera, která sice může někomu vyhovovat, i když tomu moc nevěřím. Závěr působil až směšně.  Proč z filmu neudělali spíše krátkometrážní, to by možná mohlo mít nějaký efekt, ale 90 minut byl pro film trochu silné sousto.

S klidným srdcem mohu říct, že Come Out and Play nemusíte vidět, vlastně byste se mu měli obloukem vyhnout. Dlouho jsem neviděla takovou příšernost.

 - nuda k uzoufání

 - protivná kamera

 - hlavní (2) hrdinové

 - závěr

Hodnocení:

Mé hodnocení: 1/10

Csfd: 43%

Fdb: 45%

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře