You´re Next

3. březen 2014 | 23.29 |

YOU´RE NEXT (2013)

Youre-Next-poster

Vražedná parta zvířátek - tygr, liška a ovce

Manželé Davidsonovi  přijíždí do jejich letního sídla, kde se snaží uspořádat oslavu výročí jejich vztahu a samozřejmě u toho nesmí chybět jejich tři děti  Felix, Crispian a Aimee se svými partnery. Rodinná pohoda je ukončena třemi útočníky, kteří netouží po ničem jiném než po krvi rodinných příšlušníků. Rodině nezbývá než překonat neshody a soustředit se na jediné - přežít!

You´re Next už podle traileru slibovalo tu pravou hororovou podívanou, ale to nikdy nic neznamená, co je důležitější, že i po skončení filmu můžete s klidným srdcem říct, že jste byli svědky prvotřídní nefalšované krvavé lázně, která se rovná pravé hororové podívané. Co je asi nejvíc překvapující obzvláště v tomto žánru, že snímek se rozjíždí v podstatě okamžitě a nečekáte 45 minut, někdy i 60 minut, než se tam něco začně dít, tady se to začne rozjíždět raz dva a co je ještě lepší, že to nepovolí, krvavá smršť od začátku do konce bez nudných pasáží a přesně tohle je v tomto žánru potřeba, proto je You´re Next tak osvěžující, neokoukaný, i přesto, že sledujeme příběh ve kterém tři útočníci napadají členy jednoho domu, takže je to klasická home invasion.  Zápletka je velmi jednoduchá a přesně o to jde, pro nic za nic se neříká v jednoduchosti je krása, tak neházejte flintu do žita a dejte filmu šanci, protože on si to bezpochyby zaslouží. 

Sympatická postava ze které se rázem stává hlavní postava je neuvěřitelná drsňačka a po dlouhé době jsem si zase užila roli silné ženy, a co si budeme povídat mnoho takových žen ve filmech nebývá. Horor má skvělou atmosféru, hudba ta stojí za zmínku také, protože bez ní by to nebylo ono a především musím doplňit vraždy to byl hotový ráj pro hororového fanouška. Co se týče herectví, tak tam příliš mnoho známých tváří nevidíte, mě osobně to přineslo trochu toho zklamání, ale nakonec jsem byla mile potěšena a tak jsem zapomněla na to, že se tam neobjevil nikdo z mých oblíbených herců. 

Možná tu vystupují zvířátka, ale bajku nečekejte!

YOU´RE NEXT JE SPLNĚNÝM SNEM HOROROVÉHO PŘÍZNIVCE (už jsem se bála, že to nikdy neřeknu).

+ příběh a zápletka

+ atmosféra, lekačky

+ sympatické postavy

+ hudba

+ vraždy

- dalo se z toho vyždímat daleko víc

Hodnocení:

Mé hodnocení 8/10

Csfd: 68%

Fdb: 72,7%

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře