Bling Ring: Jako VIPky

6. březen 2014 | 00.06 |

THE BLING RING (2013)

bbe50c695d3f7dc7c6eb85f0ff1dfd

 Příběh podle skutečné události

Příběh o skupince mladých lidí, kteří nejsou spokojeni se svým vlastním životem a tak se vydávají do domů slavných hollywoodských hvězd, kde jim kradou jejich osobní věci nebo peníze. Jejich bláznivá jízda ovšem musí brzy přestat nebo snad ne? 

The Bling Ring mě zaujalo nejen svým příběhem, který je mimochodem podle skutečné události, a já tyhle filmy ráda, ale také kvůli hereckému obsazení (Emma Watson, Taissa Farmiga), ale také kvůli režii (Sofia Coppola). Slavný příběh pěti mladých lidí, kteří se nebavili tradičním způsobem, ale vyžívali se ve vykrádání domů slavných osobností. Tato pětice to měla poměrně jednoduché, protože celebrity evidentně nepoužívají alarmy i přesto, že v domech mají kromě hotovosti také celou řadu cenných věcí, např. Paris Hilton schovává klíče pod rohožkou ( a víte, že tomuhle i věřím).

Ze začátku to s filmem vypadalo poměrně dobře, bohužel pak to upadlo do propasti totální nudy, kdy jsme sledovali bandu vymatlaných puberťáků, kteří neřeší nic jiného než co zrovna kde ukradnou a koho navštíví tentokrát. Snímku Bling Ring nepomůže ani skvělá Emma Watson, která se v tomto snímku proměnila v naprostou jednoduchou, sebestřednou husu, která nedělala nic jiného než si patlala lesk na rty. O jejím herectví není potřeba mluvit, ona je výborná herečka jen tato role nebyla úplně to pravé co jí sedí. Znám jí, asi jako každý díky chytré kouzelnici Hermioně z Harryho Pottera, kde si získala pozornost nejen Rona, dálensi mě získávála v inteligentním snímku Ten, kdo stojí v koutě a, tak tahle povrchní dívka mi k ní prostě a jasně nejde, ale přesto se mi líbila souhra mezi všemi 5-ti herci, společně jim to opravdu sedlo. 

Pokud se podíváte na události, díky kterým tento snímek vznikl narazíte na fotografie mladých zlodějů, což mi opět potvrdilo tu hollywoodskou šablonu dokonalých tváří, což neberu jako něco špatného, ale přesto to stálo za zmínku. Sečteno a podtrženo Bling Ring nepatří mezi filmy, které byste museli vidět, ono totiž není extra záživné sledovat partu puberťáků, kteří kromě návštěv domů posedávají v baru a co víc neustále se fotí a zahlcují sociální sítě, tohle už není pro mě. 

+ Leslie Mann

 + obsazení 

 + soundtrack

 - zbytečně natažené

 - povrchní až běda

Hodnocení:

Mé hodnocení: 4/10

Csfd: 54%

Fdb: 58,5%

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Bling Ring: Jako VIPky widow®pise.cz 06. 03. 2014 - 00:47
RE(2x): Bling Ring: Jako VIPky movies-and-tvshows 06. 03. 2014 - 14:00