Raze

9. březen 2014 | 00.19 |
› 

 The Raze (2013)

raze-580x214

Boj na život a na smrt

Několik žen je uvězněno a jsou nuceni bojovat mezi sebou, aby zachránily nejen sebe, ale především své blízké. 

Raze by se dal a v podstatě dá shrnout do několika málo větiček, příběh je vcelku jednoduchý, jedna místnost, dvě ženy, hlavním úkolem je odpravit se navzájem. Film nestaví tak na příběu nebo spíš na minulosti postav a tak se o bojovnicích moc nedozvíme, ale soustředí se spíše na samotný BOJ. Během 90 minut si tedy užijete řadu kočkování ve všem možných formách násilí. Nutno dodat, že tento druh filmu je spíše pro pánské publikum, i když samozřejmě nikde to není psáno, pokud máte rádi, jak si dvě ženský vjíždí do vlasů jinak než trháním vlasů, tak je film právě pro Vás ať už jste chlap nebo ženská. Každý může asi odhadnout, jakým směrem se film bude ubýrat a kdo bude asi tak tou nejlepší z nejlepších, je opravdu škoda, že se scénář nedomyslel víc, ale nejspíš o víc ani jít nemělo než o dravé souboje. 

Žádnou hlubokou myšlenku film nemá a kdybyste jí tam chtěli hledat, tak by to bylo marné, ale je pravdou, že mnoho filmů s hlavními hrdinkami, které se řežou od rána do večera není a pokud jsou tak se omlouvám za svou neznalost, když opomenu fakt, že to nemělo klasický příběh a mohla jsem se dívat ve směs jen na řadu krvavých soubojů, tak jsem se bavila k mému překvapení. 

Když už nic, tak potěší příjemné herecké obsazení, Zoe Bell prosesionální kaskadérka, která je hlavní hrdinkou filmu. Trochu zamrzelo, že všude se píše o Rachel Nichols, ale ta si tam střihla opravdu hodně malou a nepodstatnou roličku. 

+ kamera

+ Zoe Bell

+ finální bitka

- příběh

- závěr

Hodnocení:

Mé hodnocení: 5/10

Csfd: 50%

Fdb: 55%

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře