Žralokonádo

11. březen 2014 | 10.23 |

 SHARKNADO (2013)

Sharknado-poster

L.A. v obležení žraloků

Finn je nadšený surfař, který má malý bar na pláži, který je zničen nešťastnou událostí, žraloci totiž zaútočili na bar, nezbývá nic jiného než se svými několika kamarády utéct z pláže, Finn se vydává zachránit svou rodinu před tornádem, které má sice sílu ničivou, ale především Vás může zakousnout či sežrat žralok. 

Přítel mi povídá, mám pro nás film, divila jsem se proč mi nechce říct o jaký film jde, po několika málo sekundách už mi to bylo víc, jak jasné,  protože kdybych to věděla, tak bych si to dobrovolně nikdy nepustila!

Samotný název už napovídá o co půjde, tornádo si vzalo mnoho druhů žraloků z moře a tak se obyvatelé L.A. musí mít na pozoru. Je zřejmé, že tento film nemůžete brát vážně, to prostě nejde a já doufám, že to tak bylo myšleno, i když kdo ví, když do tohohle snímku vrazí někdo milion, aby vznikl, tak je možné všechno, jak vidíme, protože by asi nikoho nenapadlo, že budou pršet žraloci (a to jako fakt). Digitální triky byly příšerné, za ty prachy to mohlo být, alespoň trochu znát, co se týče herectví, tak to se snad nedalo nazvat ani herectvím. Hlavním problémem bylo to, tedy alespoň pro mě, že když už to bylo obsahově slabé mělo to být vyváženo triky nebo lépe digitálně upraveno, př.:jste na mostě a snažíte se zachránit děti z autobusu, kolem nich je voda a tím pádem žraloci, pohledy z mostu dolů na ulici byli chvíli zaplavené upravenou nebo spíš neupravenou vodou a druhý pohled už byl pouze na ulice plné aut, tak jak je to v reálu. Podobných scén tam byla celá řada a když opomenu fakt, že žraloci prší, tak tohle mi asi z celého filmu vadilo nejvíc. Tenhle film buď označíte za podprůměrnou ptákovinu a nebo z toho budete nadšení (do jisté míry). Já jsem se bavila výborně, jak nad debilitou samotného příběhu, tak nad ještě debilním chováním hlavních hrdinů.

Steve z 90210 se vrací do Beverly Hills, aby nakopal zubaté  tlamy létajícím žralokům a je jasné, že je mu předurčeno toho dosáhnout, jakými prostředky, to už je čistě na Vás, abyste to zjistili. Pokud si Sharnado pustíte, pokud ano, můžete se v tomto roce těšit na další létající smršť žraloků :-D 

+ dobrá komedie

+ originalita aneb blbosti se meze nekladou

- digitální úprava

- herecké výkony

Hodnocení:

Mé hodnocení: 4/10

Csfd: 32%

Fdb: 31,9%

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře