Temná legenda 3 - Krvavá Mary

16. březen 2014 | 18.38 |

URBAN LEGEND 3 - BLOODY MARY

fb30d174193e541d4b7a2094f34441

Krvavá Mary se vrací a hledá pomstu

Samantha pracuje ve školních novinách, netuší, že její článek o školním fotbalovém týmu jí přinese víc starostí než uznání. Několik fotbalistů totiž Samanthu a její dvě kamarádky zdroguje a unese, po několika dnech se Samantha vrací domů, nic moc si nepamatuje a straší jí Krvavá Mary, co Mary chce?

Temná legenda 3 je zbytečnou kinematografickou krávovinou, která se řadí nejen mezi podprůměrné filmy, ale především opět s původní Temnou legendou nemá nic společného. Příběh se točí okolo Krvavé Mary, tuhle legendu zná každý je stejně ohraná jako Candyman, i když příběh je postaven na Mary, kterou spolu s jejími dvěma kamarádkami zdrogovali fotbalisti, jenže z nevinného žertíku se stala tragédie a tak je Mary uvězněna v truhle ve které umře a její duch chce dosáhnou pomsty a tak se soustředí na děti, fotbalistů, kteří zavinili její smrt, dosti jednoduchoučká a předvídatelná zápletka, která spíš urazí než nadchne. Vraždění Mary nebere konce stejně jako celý film, který blbostí oplývá počínaje otřesnými postavami až po naprosto idiotský konec. Něco pozitivního hledat na tomhle filmu je nejen ztráta času, ale navíc je to naprosto nemožné. 

Absolutně jsem nepochopila, proč se někdo pouští do tzv. třetího pokračování Temné legendy, když to nemá žándou návaznost. Když si vzpomenete na Vřískot, tak ten měl také tři díly, ale ty na sebe navazovaly a třetí část je vlastně rozuzlením celé trilogie, tady se ovšem ničeho takového nedočkáte.

Třetí pokračování známé herce nepřilákalo (upřímně, nedivím se) až na Kate Maru a pokud budete dávat větší pozor všimnete si, že tam hraje i její sestra Rooney Mara

- žádná spojitost s předchozími díly

- ohraná zápletka

- hrozné postavy

- digitální triky

- splácání všeho (duch, legenda, mumie) atd.

Hodnocení:

Mé hodnocení: 2/10

Csfd: 36%

Fdb: 61%

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře